polskie koledy do pobrania za darmo
News
Nowy singiel grupy Feel!

 

1 lipiec 2011, to data premiery nowego singla grupy Feel. Piotr Kupicha po nagraniu piosenki do filmu Cezarego Pazury, „Weekend” bardzo długo kazał czekać swoim fanom na usłyszenia kolejnej nowości z nowego krążka nad którym cały zespół pracuje. „Cały ten świat” to piosenka wydana nieco w balladowym nastroju.

Oczywiście dobra ballada nie jest zła, ale nowość Feela jest raczej kolejnym hitem kilku miesięcy. W piosence artysta śpiewa o problemach na świecie, ze każdy nowy dzień daje nam coś innego, że cały czas mamy jakieś niedoścignione plany i marzenia.

Poza tym ballada ta mówi też o niespełnionej miłości, która powoduje, że każdy dzień na pozór jest inny, ale tak naprawdę taki sam i możemy tylko płynąć wspólnie z rzeką, która jest nazywana światem. „Cały ten świat, to marzenia” to fragment refreny, który dość szybko wpada słuchaczowi w ucho…

Moim zdaniem Feel przyzwyczaił nas do nieco lepszych produkcji i nawet piosenka „Weekend” może być nazywana lepszą niż obecny singiel. Nowy album już w październiku, wiec może tam przeżyjemy jakieś zaskoczenia?

Powiem szczerze, że po takim średnim utworze jak „Cały ten świat” licze, ze na płycie znajdziemy inne przeboje porównywalne do tych z pierwszego, czy nawet drugiego krążka zespołu, które zdobyły serca milionów fanów. „Chodź tu do mnie”, „Jak anioła głos”, czy nawet „Pokaż mi niebo” to kawałki do których z chęcią wracamy…a nie wiem czy ja wrócę do nowego singla zespołu za jakiś czas, bo zwyczajnie jest on średnim kawałkiem, którą kupią nieszczęśliwie zakochane nastolatki… 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |