polskie koledy do pobrania za darmo
News
„Bez słów…”, Łez- płytą bez komentarza?

 

Sara Chmiel, to artystka znana nam głównie z pięknego trio występującego w programie „Mam Talent”, na antenie tvn-u. W tym programie została wypatrzona, przed ludzi z grupy Łzy. I tak od stycznia związała się z tym zespołem. 6 miesięcy pracy spowodowało, że zespół z nową wokalistką nagrał ostatnio nową płytę. „Bez słów…” zawiera 13 utworów, które dość szczególnie pokazują charakterystyczny wokal nowej wokalistyki. „Zatańcz ze mną proszę…” to singiel, który promuje nowy krążek Łez, lecz nie został on dobrze przyjęty przez słuchaczy.

Cała płyta jednak, posiada bardzo dobre rockowe granie i ballady, które wprawiają nas w kołysanie. Głos Sary idealnie pasuje do rockowego zacięcia jakie prezentuje cały zespół. Na płycie usłyszymy jeszcze takie kawałki jak: „Tak nie będzie zawsze”, „Twoje serce, skraść chce”, „Bo każdej nocy”, „Jeśli wierzysz w miłość”, „Czy jeszcze kochasz mnie?”. Jak widać po tytułach to płyta jest w klimacie miłośnym mówiąca nam bezpośrednio o tym, że miłość potrafi zniewolić człowieka i doprowadzić do szaleństwa, zwłaszcza gdy jest niespełniona.

Nowa płyta Łez na pewno nie powala na kolana, ale jest bogata w dobre „dźwięki” i bardzo przyjemne utworki, których się słucha z „dziką rozkoszą”. Ciekawostką może być to, że płyta została wydana w dwóch egzemplarzach, które się różnią od siebie. Jeden to krążek z piosenkami Sary Chmiel, a drugi zawiera gratis w postaci starych szlagierów tego zespołu śpiewanego przez nową wokalistę. Fanów grupy Łzy na pewno zainteresuje ta płyta i powiem szczerze, ze jest warta przesłuchania. 

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu