polskie koledy do pobrania za darmo
News
Lady Gaga wciąż na topie!

Płyta kontrowersyjnej ale bardzo utalentowanej wokalistki lady Gagi pt.: „Born This Way” to najbardziej oczekiwany album tego roku! Gaga jest niekwestionowaną królową muzyki pop.

W ostatnich latach każda jej piosenka stawała się przebojem. Zapewne pamiętacie jak przez długi czas na listach przebojów królowały takie hity jak: „Paparazzi”, „Bad Romance” czy „Alejandro”.

Singiel promujący płytę o tym samym tytule „Born This Way” nie zdążył jeszcze zejść z pierwszych miejsc list przebojów, a już sercami fanów zawładnęła kolejna wspaniała piosnka tej artystki „Judas”.

Jednych Lady Gaga szokuje, innych przeraża jej kontrowersyjny styl, jeszcze innych zdumiewa, zachwyca. Jednego nie można jej odmówić: tworzy własny, niepowtarzalny styl, a każda jej piosenka jest niekwestionowanym hitem.

Tego możemy być pewni: „Born This Way” to nie jest ostatnie słowo charyzmatycznej blondynki. Lady Gaga na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy, a teraz nie pozostaje nam nic innego jak udać się do najbliższego sklepu po płytę.

Te krążek pozwoli nam rozkręcić niejedna wakacyjną imprezę!

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu