polskie koledy do pobrania za darmo
News
Lady Gaga z blond czarynym kokonem na głowie!

 

Lady Gaga, to obecnie chyba najbardziej kontrowersyjna kobieta na światowej scenie muzycznej. Przede wszystkim popularna Lady chce na siebie zwrócić uwagę, żeby poprawić sprzedaż swojej drugiej płyty zatytułowanej „Born This Way”.

Piosenkarka obecnie przebywa po tourne w Tajlandii i na jednym z lotniska zaskoczyła wszystkich swoich fanów, bardzo odważnym i nieco ekstrawaganckim stylem. Krótka czarno  - biała sukienka, buty o prawie 15 cm koturnie i zaskakujący pajęczy kokon na głowie to rzeczy, na widok których szczęki opadają.

Moim zdaniem takie zachowanie to dość odważna prezencja, ale jak wiemy w show  - biznesie liczy się tylko kontrowersja i zwracanie na siebie uwagi za wszelką cenę i na wszelkie możliwe sposoby. Wracając do kokonu… Oczywiście był on idealnie ułożony gdzie na przemian przeplatały się blond czarne paski.

Oczywiście, takie zachowanie „królowej zwracania na siebie uwagi” można wybaczyć, ale tak naprawdę, czy jest to opłacalne? Jej nowy album cieszy się dość sporą popularnością, ale jak wiemy to zawsze jest za mało.

Moim zdaniem osoby takie jak Lady Gaga, to osoby, które istnieją tylko ze względu na swoją kontrowersyjności i to jak wielkiego durnia potrafią z siebie zrobić. Jak dalej będzie nas zaskakiwać LADY GAGA?

Może teraz w ogóle nie będzie miała nic na sobie a wyjdzie na ulicę? O tym, jak i o jeszcze innych rzeczach przekonamy się zapewne już niebawem, bo jak wiemy, nasze pseudo gwiazdy muszą co dziennie walczyć o swój elektorat, który będzie ich namiętnie wielbił. 

przewiń do góry
Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu