polskie koledy do pobrania za darmo
News
Zaskakujący powrót Edyty Bartosiewicz! Tym razem piosenka do bajki

 

Dziewięć lat czekaliśmy na jej nowe kompozycje. Edyta Bartosiewicz zaszyła się w swoim świecie i nie dopuszczała do niego fanów ani wielbicieli jej muzyki. Nagle postanowiła powrócić i zrobiła to w wielkim stylu! Możemy poszczycić się tym, że to właśnie kompozycja naszej polskiej artystki będzie tłumaczona na różne wersje językowe do filmu „Kubuś i Przyjaciele”.

„Witaj W Moim Świecie” to piosenka napisana specjalnie do filmu o nowych przygodach Kubusia Puchatka. Jak dobrze wiemy, najczęściej to Polacy śpiewali tłumaczone z innego języka piosenki do filmów i bajek. Tym razem jest jednak zupełnie inaczej.

Autorska kompozycja Edyty zostanie przetłumaczona na wiele języków europejskich i puszczona w świat jako ta, która promuje animowany film Disney'a. Czy moglibyśmy być z niej bardziej dumni?! „Kubuś i Przyjaciele” trafią na ekrany polskich kin 29 lipca.

Edyta pokazała się rok temu zaledwie na jednym koncercie, Orange Warsaw Music Festival po czym znów zniknęła ze sceny. Aż do momentu wydania piosenki „Witaj W Moim Świecie”. Do tej przesympatycznej produkcji powstał również teledysk w reżyserii Michała Jaskulskiego.

Prócz bajecznej muzycznej opowieści Edyta przygotowała materiał na nową płytę, która prawdopodobnie ma ukazać się jeszcze w tym roku. Produkcja ma nosić tytuł „Tam Dokąd Zmierzasz”.

Miejmy nadzieję, że po tylu latach nieobecności autorka takich hitów jak „Ostatni”, „Zegar”, „Tatuaż” czy „Sen” wróci z takim klimatem, którym dzieliła się z nami, słuchaczami, do tej pory.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |