po polsku
News
Nergal jurorem w muzycznym programie TVP!

 

Po sukcesie X Factor i Must Be The Music i klapie jaką zanotowała Bitwa na Głosy w TVP rozpoczęły się prace nad kolejnym programem muzycznym, który tym razem będzie śmiało konkurował z takimi produkcjami jak polsatowski MBTB 2, czy X Factor 2.

Kluczem do odniesienia sukcesu ma być profesjonalne jury, na czele którego ma stanąć sam „książę cienia”, czyli Adam Darski. Popularny Nergal podobno dogadał się już z TVP i będzie „sędziował” i krytykował w nowej produkcji, która nosi nazwę „The Voice of Poland. Najlepszy głos”.

Być może TVP w końcu zatrudni osoby, które będą wiedziały co zrobić, by śmiało konkurować z Polsatem, bądź Tvn  - em. Jaki będzie ten program i czy może wykreuje nam jakies konkretne gwiazdy i postacie takie jak Enej, NOKO, Gienek Loska, Ada Szulc, czy Michał Szpak dowiemy się już na jesieni.

Poza Nergalem producenci walczą o to, żeby w ich programie jurorem był również Andrzej Piaseczny. Piasek, to wykwalifikowany artysta znający się na muzyce nie tylko od strony artystycznej ale również i technicznej. Nergal, Piasek i …? Reszta składu podobnie jak występ Piaska jest nadal nieodkryta i niewyjaśniona. „The Voice of Poland.

Najlepszy głos”, to rzecz, którą warto zobaczyć, a to jak tym razem wypadnie TVP w konfrontacji z dwiema innymi stacjami? To już tej jesieni w TV!

Na pewno rywalizacja i emocje będą w każdym z tych programów, a to czy program zdobędzie serca fanów i przede wszystkim publiczności to tak naprawdę nie jest już nasz problem, a stacji, które to robią. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |