piosenki kamila bednarka
News
„Nie obchodzi nas rock” – rewolucja przeprowadzona przez Video

 

Lato to okres, gdzie każdy artysta chce wydać swój krążek, żeby móc wypromować swój hit na jakimś festiwalu, czy pokusić się o miano hitu lata. Video to dość „młody” zespół, który jakiś czas temu zaskoczył na wszystkim wielkim wakacyjnym przebojem, w którym wspólnie z Anią Wyszkoni zaśpiewali piosenkę „Soft”.

Piosenka w krótkim czasie zawojowała listy przebojów i stała się niepodważalnym hitem wakacji. Teraz Video w końcu wypuścił na rynek swoje nowe „dziecko”, czyli płytę zatytułowaną „Nie obchodzi nas Rock”. Już sama okładka płyty wygląda zachęcająco (nogi, których są porwane rajstopy), a panna młoda z trupią czaszka na odwrocie powoduje, że aż chce nam się ją przesłuchać. Pierwszym singlem promującym płytę był utwór „Szminki róż”, a kolejnym „Papieros”. Oba kawałki szturmowały listy przebojów w całej Polsce. Na płycie poza tymi dwoma singlami usłyszymi jeszcze: „1976”, „Nie obchodzi nas rock”, „Piątek”, „Fantastyczny lot”, „Asele”, „Andrzej Chyra”.

Płyta jest bardzo bogata w bardzo mocne i charakterystyczne rockowe brzmienia, ale jak sami wykonawcy podkreślają to grają pop rocka. Po przysłuchaniu płyty wydaje nam się, że odbyliśmy bardzo dobrą rockowa podróż po takiej szarej codzienności, gdzie w tekstach jest to bardzo uwidocznione. Poza tym, nowa płyta Video to bardzo fajna sprawa, która zdecydowanie poprawi nam nastrój i spowoduje, że będziemy skakać z radości jak za oknem będzie szalała burza. Energia, ostre brzmienia i prosty i przyjemny tekst, tak można podsumować płytę zespołu Video. Moim zdaniem warto się z nią zapoznać, bo jest z czym. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |