piosenki kamila bednarka
News
Zakopower - „Boso” -> ambitny utwór, czy komercyjna kicha?

 

Boso”, to tytuł nowego singla góralskiego zespołu Zakopower, który właśnie tym utworem zdobywa serca swoich słuchaczy.

Nie zwykle klimatyczny utwór wykorzystujący kulturę góralską to rzecz, którą kupił już bardzo dużo ludzi. Przede wszystkim musimy powiedzieć sobie, że piosenka zespołu Zakopower, jest utworem jest bardzo ambitnym utworem, który w pewien sposób niesie nam przesłanie i pokazuje ważność Boga w naszym życiu.

Tak naprawdę w naszym życiu nie liczy się nasz ubiór, nasz styl i to co wizualnie sobą reprezentujemy bo wystarczy tak naprawdę jedno słowo Boga i pójdziemy do niego choćby na boso. Utwór powoduje, że noga sama podrywa nam się do stukania rytmu, który w tym kawałku jest bardzo ważną rzeczą.

Moim zdaniem zespół Zakopower zasłużył naprawdę na słowa uznania po tym singlu. Każdy z nas może w nim odnaleźć coś dla siebie. Istna rozmowa z Bogiem i pokazanie tej jego wyższości w dzisiejszych czasach to naprawdę bardzo fajna sprawa, która w połączeniu z bardzo ambitnie dopasowanymi słowami i klimatyczną muzyką w całości daje super efekt.

Piosenka obecnie pnie się w górę list przebojów w prawie każdej ogólnopolskiej rozgłośni radiowej i zyskuje naprawdę bardzo dużą ilość fanów zwłaszcza na portalu YouTube, gdzie również możemy obejrzeć klip do tego utworu.

Moim zdaniem zespół Zakopower pokazał, że polskie zespoły dysponują dobrym warsztatem, który w odpowiedniej aranżacji może dać doskonały efekt. Szczere polecam utwór „Boso”, bo zasługuje on na przynajmniej jednorazowe odsłuchanie go. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |