jodłowanie
News
Upadek Kasi Wilki vs. Upadek Rihany – która bardziej profesjonalna?

 

Jakiś czas temu polska wokalistka, Katarzyna Wilk zaliczyła upadek podczas koncertu na żywo w Top Trendy Festiwal. Oczywiście mimo upadku wykazała się wielkim profesjonalizmem i tym, że potrafiła wstać i dalej śpiewać. Spotkało się to z ogromną aprobatą publiczności.

Ostatnio wyczyn Kasi Wilki powtórzyła znana wokalistka Rihanna. Podczas koncertu w hali w hali Rexall Place w Edmonton wokalistka potknęła się i efektownie upadła na kolana i ręce. Być może to nie był upadek, a jakiś gest w stronę publiczności, który miał podziękować im za to, że tak licznie przybyli na koncert?

Tego nie wiemy, ale doszukując się podobieństwa między tymi dwoma upadkami możemy wysnuć jedną tezę… Nasza polska Kasia Wilk jest większą profesjonalistka niż Rihanna. Kasia po upadku nadal śpiewała, a światowej gwiazdce wypadł mikrofon i dopiero po chwili zaczęła kontynuować swój występ.

Być może Rihanna widziała upadek Kasi Wilk i czytała później pozytywne opinie na temat jej zachowania i również chciała zaskoczyć czymś swoich fanów?

No może to przesadzona wersja wydarzeń, ale być może właśnie tak było. Poza tym ktoś taki jak Rihanna, która cieszy się światową sławą często wywraca się na scenie, więc może jest to jej jakiś element zaskoczenia.

Moim zdaniem, gwiazdy muzyki to profesjonaliści, dla których żaden kompromitujący upadek, czy inne przypadłości sceniczne nie wpłyną negatywnie na ich występ i z szacunku do zgromadzonej publiczności będą kontynuować występ dalej.

Jak pokazały ostanie wydarzenia, to profesjonalistkami możemy nazwać Kasię Wilk i Rihannę, które ostatnio „zaliczyły glebę”. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |