jodłowanie
News
Lindsay Lohan walczy o dobrą opinię – zrezygnowała z szybkiego zarobku

Lindsay Lohan postanowiła poprawić nieco swoją mocno nadszarpniętą reputację i zrezygnowała z szybkiego zarobku, jakim jest poprowadzenie imprezy sylwestrowej. Wygląda na to, że piosenkarka noc sylwestrową spędzi we własnym domu w towarzystwie najbliższych, rodziny i przyjaciół.

Nieoficjalnie wiadomo, iż Lindsay Lohan otrzymała mnóstwo propozycji poprowadzenia organizowanych w tym roku imprez sylwestrowych. Oferty nie były byle jakie, a krótko mówiąc lukratywne. Nie od dziś wiadomo, że prowadząc taką imprezę można nieźle się obłowić, a konkretniej zarobić równowartość kilku dobrych koncertów granych przy naprawdę licznej publiczności. Mimo wszystko Lindsay Lohan podjęła decyzję o tym, iż sylwestra spędzi w domu.

Piosenkarka chce pozbyć się etykietki imprezowej dziewczyny, a plotki na jej temat będą zdecydowanie cichsze, gdy „imprezowa dziewczyna” w najbardziej imprezową noc w roku nie pojawi się nigdzie indziej niż we własnych czterech kątach. Wątpimy trochę w realność takiego stanu rzeczy i liczymy, że Lindsay pojawi się w jakimś lokalu niekoniecznie w bardzo dobrej formie, jak to przecież nie przystało w Sylwestra.

Poprawi swój wizerunek, ale ucierpi na tym finansowo. Niewielkim kosztem Kim Kardashian zarobi blisko 380 tysięcy dolarów za to, że będzie gościła w jednym z ekskluzywnych klubów w Las Vegas.

Ostatni longplay Lindsay Lohan "A Little More Personal (Raw)" pochodzi z grudnia 2005 roku. Jej dotychczasowy artystyczny dorobek kończy „Maczeta”, który w Polsce mieliśmy okazję poznać w listopadzie zeszłego roku.

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu