extazy
News
Lady Gaga otworzyła… restaurację

W sobotnie popołudnie po koncercie na Time Square Lady Gaga udała się na przyjęcie do nowego lokalu, a konkretniej restauracji, którą otwierał tego dnia jej ojciec, a której Lady Gaga jest współwłaścicielką.

Lokal opływa w luksusy, a jego nazwa to „Joanne”. Nazwa pochodzi od imienia ciotki Lady Gagi, która zmarła tragicznie w wieku zaledwie 19 lat. Artystka czuła się zawsze mocno związana z siostrą swojego taty, ponieważ to właśnie po owej ciotce otrzymała drugie imię – Joanne.

Wokalistka poinformowała, iż w restauracji będzie można skonsumować bardzo oryginalne dania, których znaczna część została wymyślona z myślą o niej samej.

Lady Gaga na otwarciu pojawiła się ubrana całkowicie na biało w dziwacznym, długim płaszczu. Artystka wyjaśniła w trakcie sylwestrowego koncertu, iż Nowy Rok rozpoczyna ubrana na biało, co miało być przejawem jej czystości. W trakcie imprezy sylwestrowej na słynnym Times Square w Nowym Jorku Lady Gaga kilkukrotnie przebierała się i wystąpiła między innymi w cekinowym czarnym stroju i masce. Podziękowania od Burmistrza Nowego Jorku Michaela Bloomberga odbierała już w złotej sukni.

Nawiązując do nie ubrania, a właściwie „przebrania” Lady Gagi warto wspomnieć o rankingu stworzonych przez użytkowników popularnego „Pudelka” na najlepiej ubraną zagraniczną gwiazdę. Wygrała Emma Watson, która uzyskała 43,5% głosów. Ile procent głosów otrzymała Lady Gaga? Niestety zaledwie dwa maluteńkie procenty osób zrozumiało piękno kostiumów, ubrań i wytworów fantazji Amerykanki.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u