KAMIL BEDNAREK NOWA PŁYTA DO POBRANIA
News
Justin Bieber pozazdrościł Majdanowi

 

XXI wiek to jak wszyscy wiemy, wiek, gdzie każdy z gwiazd show-biznesu jest celebrytą na swój sposób. Tak jest w Polsce i tak samo jest zagranicą. Ostatnio bardzo popularną sprawą, wśród osób z świata show-biznesu jest coś takiego jak wydawanie swoich perfum. Przykładem polskiego „perfumiarza” jest nikt inny jak były bramkarz, Radosław Majdan.

Na zachodzie, a dokładnie za oceanem ostatnio swoje perfumy wydała tamtejsza gwiazda muzyki pop, Justin Bieber. Bożyszcze nastolatek, ostatnio potrafi skupiać na sobie uwagę największych producentów w Stanach. Najpierw po serii promocji jakiś określonych kosmetyków i produktów postanowił w końcu pozostawić po sobie większą pamiątkę, jaką jest seria perfum „Someday”.

Oczywiście perfumy są przeznaczone dla kobiet. Hm… pojawia się teraz pytanie co może wiedzieć 17-letni prawiczek o zapachu prawdziwych kobiet? Moim zdaniem nic. Wydawanie jakiś perfum dla tej grupy ludzi to zwykła gra pod publikę, która ma mu zapewnić odpowiednie ustawienie się przed przejście mutacji.

Perfumy Biebera w cale nie należą do najtańszych, a sam wokalista podkreśla, że idealnie będą pasować dla każdej z pań bez względu na jej wiek, kolor skóry itp. Być może ma rację, ale takie zwracanie na siebie uwagę innych nie jest zbyt mądrą sprawa, ponieważ niedługo może okazać się, że słuch o Justinie Bieberze zaginie, a jego perfumy będą kosztowały groszowe sprawy.

Niestety jedynym minusem błyskotliwej kariery Biebera jest cos takiego, jak to, że w krótkim czasie stał on się bożyszczem nastolatek, które regularnie kupują wszystko co Justin wypromuje.

Być może po jego mutacji to się zmieni ale pożyjemy, zobaczymy.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |