KAMIL BEDNAREK NOWA PŁYTA DO POBRANIA
News
Kontrowersyjny Szpak ma dziewczynę!

 

W ostatnich tygodniach bardzo popularnymi są nazwiska na polskiej scenie muzycznej to osoby, które były finalistami programu X-Factor realizowanego przez stację tvn. O ile Gienek Loska i Ada Szulc są mniej popularni, to całą śmietankę spija (drugi w tym programie) Michał Szpak.

Jest to spowodowane nie tyle co zdolnościami wokalnymi młodego artysty, ale jego kontrowersyjną postacią i tym, że swoich wyglądem wzbudza dużo różnych emocji. Facet, który wygląda jak kobieta zawsze będzie wzbudzał emocja wśród ludzi (zwłaszcza w środowisku, gdzie pojawianie się kogoś takiego jest istną nowością).

Oczywiście z bycie „innym” wiąże się coś takiego jak to, że będziemy musieli liczyć się z czymś takim jak paparazzi. To właśnie oni zobaczyli ostatnio Michała z Caroline Theopiles podczas Warsaw Fashion Show. Oczywiście Michał wydawał być się nie wzruszony tym, że zdjęcia, które zostały im zrobione będą podstawą do połączenia ich w parę.

Jak sam przyznał to podobają mu się mulatki i czarnoskóre kobiety, a koleżanka z X Factora, Caroline właśnie taką jest. Poza tym osoba tak kontrowersyjna jak Michał Szpak będzie teraz przyciągać uwagę paparazzi i musimy liczyć się z ty, że często jego wizerunek będzie gościł na okładkach różnych tabloidów etc.

Jak wiemy Caroline miała już chłopaka, ale być może Michał jest dla niej bardziej atrakcyjny? O tym wiedzą już sami bohaterowie, którzy doprowadzili do tego, że znów są na ustach ludzi z całej Polski.

Moim zdaniem związek Michałowi może dobrze służyć i może w końcu ludzie przestaną o nic mówić dość wulgarne określenia jakimi jest nazywanie tego artysty „pedałem”. 

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu