Jest
News
Fani Rihanny zjadą do Łodzi

W grudniu miasto Łódź, a dokładnie łódzka Hala Atlas Arena, musi się przygotować na prawdziwe oblężenie fanów wokalistki Rihanny - jednej z największych i najpopularniejszych muzycznych gwiazd ostatnich czasów.

Artystka po raz trzeci w swojej karierze zagra dla swoich polskich fanów, a tych w naszym kraju przecież nie brakuje.

Poprzednie koncerty w Krakowie w 2007 roku na oraz w warszawskim Torwarze w 2008 roku udowodniły, że Polska kocha Rihannę. Kariera muzyczna piosenkarki nabrała tempa w 2005roku, kiedy to świat ujrzał jej debiutancki album o nazwie „Music od the Sun”.

Świat dosłownie oszalał na punkcie tej młodej, pięknej i niezwykle utalentowanej artystki z Barbadosu. Pierwszy singiel: „Pon de Replay” odniósł prawdziwy sukces. Powtórzyły go też inne hity wokalistki takie jak: „Unfaithul” , „Umbrella” czy „Only girl”.

Od czasu premiery pierwszego krążka Rihanna nagrała jeszcze cztery kolejne albumy. We wrześniu tego roku artystka rusza w głośno zapowiadaną trasę „Loud Tour” i to właśnie w jej ramach odwiedzi w grudniu nasz kraj. Trasa ta promuje jej ostatni album o nazwie „Loud”.

Rihanna ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanym gwiazd na świecie. Bilety na jej koncerty rozchodzą się wyjątkowo szybkim tempie, dlatego najlepiej już dziś zaplanować sobie doskonały prezent na tegoroczne Mikołajki w postaci biletu na grudniowy koncert Rihanny.

Ceny bilety wstępu wahają się od 150 PLN do nawet 1500 PLN. Jednak takiego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu