Jest
News
Sylwia Grzeszczak- „Małe rzeczy” -> hit, czy kit?

 

„Fortepian i ja”- tak o utworach ze swojej nowej płyty mówi Sylwia Grzeszczak.

To młoda, urocza a przede wszystkim uzdolniona artystka. Po udanym duecie z przedstawicielem hip-hopowego światka - Liberem, ta młoda przedstawicielka muzyki popowej rusza z solowym projektem.

Zapewne wszyscy pamiętają, bo nie raz nucili i to nie tylko pod nosem, utwory takie jak "Co z nami będzie", "Mijamy się",  czy "Nowe szanse". We wszystkich kompozycjach Sylwii dominuje fortepian.

Ta 22- letnia dama ukończyła szkołę muzyczną właśnie w klasie fortepianu, lecz bardzo dobrze radzi sobie także na skrzypcach.

Utwory na płytę napisała sama Sylwia, natomiast warstwą tekstową zajął się Liber. Singiel „Małe rzeczy”, zwiastujący jej pierwszy solowy album opowiada o tym by cieszyć się na co dzień z tego co mamy tak, by nawet małe rzeczy sprawiały nam radość.

Opowiada o tym by nie marnować cennych chwil na pośpiech i nie zaniedbywać własnego szczęścia. Na liście Polish Airplay Chart, singiel „Małe rzeczy” zajął w czerwcu czwarte miejsce. Utwór ten bez wątpienia już teraz staje się hitem. Jego melodyjna kompozycja i życiowy tekst sprawiają, że każdy z nas wsłucha się w niego bez większego zastanowienia.

Jeśli dodamy do tego wygraną Sylwii w kategorii „Artystka Roku” na Eska Music Awards oraz wspólnie z Liberem w kategorii „Album Roku” za krążek „Ona i On” nie będziemy mieli wątpliwości, który utwór i która artystka będzie gościła najczęściej w ogólnopolskich i lokalnych rozgłośniach radiowych a także wszelakich stacjach muzycznych.

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu