Dzien
News
OPENE’er Festival czas zacząć!

 

Już 30 czerwca w Gdyni na lotnisku Kosakowo odbędzie się długo wyczekiwany koncert, którym jest Open’er Festiwal. Co roku do Gdyni zapraszane są bardzo znani goście, który mają przyciągnąć tysiące fanów z całej Polski.

Do takich znamienitych gości, którzy w tym czasie wystąpią w Gdyni należą: Coldplay, James Blake, The Wombats, Vavamuffin, Prince, czy zwycięzca Must Be The Music, olsztyński zespół Enej. Cztery dni koncertowania na Gdyńskim lotnisku może dać nam naprawdę wiele niesamowitych wrażeń, które na długo zapadną nam w pamięci.

Dobrze rozreklamowanym festiwal może przyciągnąć do Gdyni naprawdę tysiące fanów. Niestety jedynym minusem Opene’ra jest to, że w tym samym czasie w Polsce będą odbywać się koncerty również dobrych i znanych zespołów. Papa Roach, czy Scorpionsi, którzy będą występować w najbliższy weekend w Warszawie są równie ciekawym kąskiem jak The Wombats, czy Coldplay.

Moim zdaniem uczestnictwo w czymś takim jak Open’er może dać nam gwarancję niezapomnianych wrażeń, ale ustalanie koncertów w tym samym czasie w dwóch innych miejscach to istna głupota, która może tylko negatywnie odbić się na publice na jednym z tych wydarzeń.

Osobiście jestem zdania, że Polska jest naprawdę dużym krajem i każdy zagraniczny zespół znajdzie sobie jakiegoś fana i grupę ludzi, którzy wiernie stawią się na koncercie.

Oczywiście bycie na Open’erze to prestiż, ale niestety nie każdy sobie może na to pozwolić. Podsumowując, idąc na koncerty wybierajmy zawsze te, które będą dla nas jakiś przeżyciem merytorycznym i będą na nich grać nasze ulubione zespoły. 

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu