Doda
News
SEVEN FESTIVAL - czas zacząć!

 

Już za 3 dni rusza jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce! SEVEN FESTIVAL music&more zaczyna się w Węgorzewie! Już 7 lipca na Mazurach rozpocznie się jeden z największych koncertów rockowych w całej Polsce. Popularne „Rockowisko” w tym roku będzie kusiło nas samymi wielkimi nazwiskami.

Strachy na Lachy, Dezerter, Buldog, Apteka, Lao Che, Enej i Kult, to przedstawiciele polskiej strony muzycznej. Z zagranicznych gości największą uwagę można poświecić: Pro -Pain, Touchstone, Indica, Moonspell i Samael. Dwie sceny, olbrzymie pole namiotowe i tysiące fanatyków rocka, metalu i punka.

To wszystko już od 7 lipca w mazurskim „Vegas”, czyli Węgorzewie. Moim zdaniem poza Przystankiem Woodstock i Jarocinem jest to jeden najlepszych festiwali muzycznych w naszym kraju.

Przede wszystkim bardzo urokliwe miejsce odbywania się festiwalu, czyli nad mazurskimi jeziorami sprawia, że możemy cieszyć się niezwykłym klimatem „białych żagli” i tym co najlepsze, czyli muzyką rockową.

Jeżeli nie mamy jeszcze biletów na zbliżający się festiwal, możemy je jeszcze nabyć. Cena wejściówek wynosi 99 zł (karnet na wszystkie dni koncertu „SINGIEL”). Poza tym wejściówki na pojedyncze dni wynoszą 35 zł(piątek i niedziela) i 45 zł(sobota).

Nawet jak nie chcemy spędzać tam całego weekendu, to pobyt w „Vegas” i na SEVEN FESTIWAL przynajmniej przez jeden dzień może być dla nas niebywała okazją na przeżycie być może najpiękniejszych chwil swojego życia.

Serdecznie zapraszam! Spotkajmy się tam razem, bo muzyka zbliża ludzi!

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u