Doda
News
Europejski song Blue Cafe hitem lata?

 

Zbliża się lato, wiec musimy liczyć się z tym, ze każdy z nas będzie mógł przeżyć cos miłego na jakiś festiwalach muzycznych, czy będzie mógł się delektować jakimś przebojem lata. Zespół Blue Cafe, wydał ostatnio nowy singiel, który od razu stał się hitem. „Buena” to utwór zrealizowany z pomocą hiszpańskich muzyków i czarnoskórego rapera.

Piosenka śpiewana w języku angielskim z elementami hiszpańskiego daje nam naprawdę bardzo dużo pozytywnych emocji. Osobiście pierwszy raz usłyszałem ten utwór w jakiejś rozgłośni radiowej i zdecydowanie myślałem, że autorem tego utworu jest jakaś światowa gwiazda, a nie polski band.

Moje zdziwienie było bardzo duże gdy zweryfikowałem wykonawcę. Tekst piosenki mów nam o przypadłościach losowych, gdzie ludzie się schodzą i rozchodzą. Poza tym refren jest bardzo rytmiczny i łatwo wpada nam w ucho. Co do videoclipu, to nie grzeszy on ambicją, a pomysł na zrealizowanie go w hotelowym holu nie należał do najmądrzejszych.

No niestety utwory są po to żeby je słuchać, więc uważam, że piosenka zespołu Blue Cafe Buena” jest utworem, który może śmiało ubiegać się o hit lata. Poza tym coś takiego jak hiszpańskie rytmy zawsze na nas pozytywnie działają i powoduje u nas jakieś sympatyczne odczucie.

Podsumowując, takich właśnie hitów jak „Buena” brakuje nam na naszej scenie muzycznej. Wprawdzie gdyby popracowano nad ambitniejszym teledyskiem utwór mógłby odnieść sukces nawet za granicą Polski.

Poza tym w tym utworze możemy dostrzec bardzo dużo ambicji i pracy jaką włożyli muzyce, żeby powstał taki hit. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u