Doda
News
Stary dobry Sunrise Avenue podróżuje

 

Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, to okres przed wakacyjny jest bardzo gorącym okresem, w którym na listach przebojów pojawiają się coraz to nowsze propozycje różnych zespołów, która mają być hitami lata i zdobywać serca milionów fanów.

W tym właśnie okresie pojawił się nowy singiel bardzo jednostajnej ekipy jaką jest Sunrise Avenue. Oczywiście jednostajność w tym przypadku jest czymś fajnym, więc oczekiwaliśmy tego singla jak gwiazdki na niebie w Boże Narodzenie. „Hollywood Hills”, to właśnie nowość jaką funduje nam Sunrise Avenue.

Utwór ten jest stworzony w starym, dobrym klimacie Sunrisów, co powoduje, że słuchając nowości wracamy do przeszłości. Poza tym coś takiego jak „Hollywood Hills” to czyste wspomnienie o chwilach jakie przeżywał nasz bohater piosenki będąc w Hollywood.

Poza tym będąc w miejscu takim jak Hollywood przeżył on nie zapomniane chwile z kobietą, której teraz dziękuje, wspomina ją i żałuje rozstania. Dobra melodia, gustowny klimat piosenki i łatwy tekst to cechy tej piosenki. A jakim tworem na być wakacyjny hit?

No chyba właśnie takim jest „Hollywood Hills”. To czy zostanie w Polsce hitem i jak zostanie przyjęty w naszym środowisku tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od nas i od tego czy nam się spodoba.

Osobiście cenię ten zespół, lubię ich słuchać i uważam, że ich nowość, jaką jest wspomnienie o wzgórzach Hollywood jest bardzo dobrym songiem, który na pewno zdobędzie serca wielu fanów w Polsce.

Rozgłośnie już szaleją z promocją tego wpadającego w ucho hitu, ale oby tylko go nam nie obrzydziły częstym graniem…

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u