De mono Rozpalę w tobie święta
News
Letnie festiwale

 

Łatwo sobie wyobrazić letnią aurę, gorące powietrze otulające słońcem, powiew ciepłego wiatru i ulubiony rytm w głowie. Taką właśnie wizję można sobie w głowie ułożyć biorąc pod uwagę letnie festiwale muzyki klubowej i hip hop.

Festiwale takie cieszą się bardzo dużą popularnością, młodzież szaleje, każdy dla każdego jest kumplem, na takich imprezach spotykają się ludzie z całego świata. Festiwale takie odbywają się nad jeziorami, na plażach w pięknych rajskich sceneriach- zieleń, szum wody i najlepsza muzyka.

Niektórzy twierdzą, że letnie festiwale hip- hopu to istny raj, owszem raj ale na ziemi i to dostępny dla każdego. W tym roku będzie jubileusz, to już dziesiąta edycja tego typu festiwalu, która pomieści najprawdopodobniej  dwadzieścia tysięcy miłośników.

W tym roku miejsce będzie miało podsumowanie mistrzów całej historii festiwalu Kemp. Publiczność będzie rozpalać wiele znanych gwiazd rapu i sławnych na cały świat dj. Festiwali hip hopowych nie zabraknie także w Polsce, w końcu na to liczą fani z całego kraju, którzy co roku licznie zbierają się w nadmorskich kurortach, w których najczęściej rozbrzmiewają znane rytmy hip- hop.

Każdy festiwal jest fantastyczny i wiele się na nim dzieje. Fajnie jest „wyżyć” się w głośnej muzyce, trzeba tylko zawsze bawić się z głową, aby równie radośnie jak się przybyło na koncert tak samo szczęśliwie z niego wróciło.

Festiwale czas zaplanować! Zatem warto szukać w sieci informacji o imprezach z ulubionym rodzajem muzyki, zgrać paczkę znajomych do najlepszej zabawy w tym sezonie i działać.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |