śląskie szlagiery
News
Pierwsza Dama Polskiego Rocka w Suwałkach!

 

Pierwsza Dama Polskiego Rocka w Suwałkach! Kora zagra w tym 70-tysięcznym mieście już 2 lipca.

Nie będzie to jej pierwszy koncert na Suwalszczyźnie, odwiedziła bowiem to miejsce 10 lat temu.

Kora znana jest z dość kapryśnego zachowania, ale co przystoi takiej gwieździe nie przystoi nikomu innemu.

Olga Jackowska, bo tak naprawdę nazywa się piosenkarka, może sobie pozwolić na przeróżne, czasem wręcz niestosowne zachowania, z racji tego jak wielkiego kalibru gwiazdą jest w naszym kraju.

Po zawieszeniu działalności Maanamu w 2009 roku, Kora zaczęła koncertować solo aczkolwiek muzycy z którymi występuje na scenie to większa połowa jej rodzimego zespołu.

Podczas koncertów jej repertuar w większości zapełniają utwory Maanamu znane słuchaczom, zarówno tym starszym wychowanym w latach80- tych jak i dużo młodszym.

Kora dała się poznać młodej publiczności przede wszystkim zasiadając w jury programu telewizyjnego Must Be The Music Tylko Muzyka. Widzowie polubili ją za szczerość, cięty język i nieskrywaną radość. Warto dodać, że Kora skończyła niedawno 60 lat i do tej pory jest scenicznym zwierzęciem.

By zobaczyć jak zachowuje się i śpiewa ta rockowa wokalistka, wystarczy udać się w najbliższą sobotę na plac u zbiegu ulic Świerkowej i Nowomiejskiej w Suwałkach. Wstęp na imprezę jest wolny, także warto zobaczyć taka osobowość na żywo.

Poza tym atrakcyjność miejsca takiego jak Suwalszczyzna i jubileusz jaki będzie obchodziło Radio 5 podczas koncertu 

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu