Teledysk Piosenki

Teledysk

Film nie działa? zgłoś niedziałający link

Zgłaszanie piosenki

token
- przepisz kod z obrazka


Dodaj komentarz
julka napisa?a napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-17 11:56:44

zarombista piosenka kocham ja

wiktoria napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-12 09:40:40

ta piosenka jest super i chce ją mieć na komurce

Patrzcja napisał(a):
Dodano dnia: 2011-06-21 11:38:36

Pikna piosenka podoba mi sie komu sie niepodoba to niech ma doczynienia ze mną
News
UNDERGROUND REGGAELAND 2011

 

Płocki Reggaeland to od kilku lat bardzo ważny punkt imprez z muzyką rodem z Jamajki podczas każdych wakacji. Tak samo miało być również i tego lata, ale niestety nie doszło do organizacji tego festiwalu.

Brak Reggaelandu na mapie festiwalów w Polsce sprawił oburzenie wśród jego wiernych fanów i zmotywował ich do zorganizowania swojego własnego festiwalu pod nazwą Underground Reggaeland Festiwal.

Oczywiście pomysł bardzo fajny, który tylko i wyłącznie pozytywnie wpływa na jakoś takiego wydarzenia. Być może nie będzie on bardzo mocno obsadzony ale ma być namiastką tego co było tutaj od 2006 roku.

oim zdaniem coś takiego jak Reggaeland to żywa legenda na której mogliśmy oglądać takie sławy jak Julian Marley, Mystic Revelation of Rastafari, Toots and the Maytals, Linton Kwesi Johnson, czy inne sławne postacie związane z reggae.

Być może zlot fanów Reggaelandu, który odbędzie się na płockiej plaży 9 lipca jest bardzo fajnym pokazem, zmotywuje organizatorów tejże imprezy do reaktywowania koncertu w przyszłym roku? Póki co musimy cieszyć się tym co mamy, czyli dość dobrą obsadą, która ma nam przystąpić poprzednie edycje tego festiwalu. 

Sam zlot był pomysłem fanów i uczestników poprzednich edycji Reggaelandu. UMP, płocki Pokis i Grzegorz „żagiel” Żaglewski wspólnie zrealizowali ten zlot i gdzie miało to być tylko kameralną imprezą to z czasem urosła ona do rangi ogólnopolskiej.  

Podwórkowi Chuligani, Junior Stress z Sun El Band, Etna Kontrabande, czy EastWest Rockers na pewno przyciągną na płocką plażę masę ludzi. Dodajmy, że całość będzie przeprowadzona w 100% za darmo co może być tylko impulsem do wspólnej zabawy na plaży.

Reggae łączy pokolenia, więc pokażmy, że mimo wieku wspieramy coś takiego jak płocki Reggaerland i chcemy żeby znów wrócić na stałe do kalendarza wakacyjnych imprez. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |