Teledysk Piosenki

Teledysk

Film nie działa? zgłoś niedziałający link

Zgłaszanie piosenki

token
- przepisz kod z obrazka


Dodaj komentarz
julka napisa?a napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-17 11:56:44

zarombista piosenka kocham ja

wiktoria napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-12 09:40:40

ta piosenka jest super i chce ją mieć na komurce

Patrzcja napisał(a):
Dodano dnia: 2011-06-21 11:38:36

Pikna piosenka podoba mi sie komu sie niepodoba to niech ma doczynienia ze mną
News
Na koncert do Brzeszczy

 

Każde lato obfituje w sporą ilość koncertów. Część z nich zapisała się już na kartkach kalendarza na stałe i cieszy nas swoją obecnością, niejednokrotnie po raz kolejny bardzo zaskakując. Oczywiście, te różnorodne festiwale, są dla różnorodnych grup ludzi. W końcu każdy lubi inną muzykę.

Niewątpliwie, ciekawą propozycją dla osób, które lubią mocniejsze brzmienie, bądź też „jamajkowe” klimaty, będzie dwudniowy festiwal, może bardziej po prostu wydarzenie muzyczne Rock Reggae Festival. Organizatorem tej imprezy jest Brzeski Ośrodek Kultury.

Na festiwal zaprasza nas w sierpniu, a dokładniej rzecz biorąc, dwudziestego szóstego i dwudziestego siódmego sierpnia. Trzeba przyznać, że Brzeski Ośrodek Kultury dba o osoby, które postanowią przybyć na ten festiwal.

W tym roku, największymi atrakcjami będą bez wątpienia dwa zespoły: Hey oraz Dezerter. Są one doskonale znane wszystkim fanom tych muzycznych klimatów. Oczywiście, zespołów będzie znacznie więcej.

Przez dwa dni, możemy spodziewać się naprawdę wielu, bardzo dobrych koncertów. Na festiwalu możemy spodziewać się dwóch scen, głównej, oraz drugiej, zwanej roboczo, sceną alternatywną.

Brzeszczem, przez dwa kolejne dni sierpnia, zawładną alternatywne, ciężkie i na pewno nie konwencjonalne brzmienia, z czego wiele osób bez wątpienia będzie zadowolonych.

Jeśli wybierzemy się na ten festiwal, bez wątpienia, nie będziemy się czuli zawiedzeni. Możemy się za to spodziewać, dwóch wspaniałych dni, pod względem muzycznych atrakcji oczywiście. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |