Teledysk Piosenki

Teledysk

Film nie działa? zgłoś niedziałający link

Zgłaszanie piosenki

token
- przepisz kod z obrazka


Dodaj komentarz
julka napisa?a napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-17 11:56:44

zarombista piosenka kocham ja

wiktoria napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-12 09:40:40

ta piosenka jest super i chce ją mieć na komurce

Patrzcja napisał(a):
Dodano dnia: 2011-06-21 11:38:36

Pikna piosenka podoba mi sie komu sie niepodoba to niech ma doczynienia ze mną
News
OFF Festival już niedługo!

 

Jeśli lubisz alternatywną muzykę i jesteś z nurtu fanów underground’u powinieneś koniecznie pojawić się na Off Festival. Tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach od 04 do 07 sierpnia w Katowicach. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym festiwalu jest Artur Rojek, wokalista słynnej formacji Myslovitz.

Zapewne dlatego pierwsze cztery edycje tego niesamowitego muzycznego wydarzenia odbyły się właśnie w Mysłowicach, na terenie kąpieliska Słupna. Natomiast od 2010 roku odbywa się w Katowicach. Głównym założeniem festiwalu była promocja wolontariatu. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów przeznaczono na cele charytatywne.

Festiwal od 2006 roku niezmiernie cieszy się popularnością. Przybywa nań co roku tysiące fanów.

A kogo obejrzymy w tym roku? Jak zwykle niesamowitą ilość alternatywnych wykonawców, wśród nich znajdziemy takich jak - Dezerter, The Car Is On Fire, L. Stadt, Czesław Śpiewa, Lech Janerka, Wojtek Mazolewski, Baaba Kulka, Kapela Ze Wsi Warszawa, Abradab, Bielizna - to polskie gwiazdy, natomiast zagranicę reprezentować będą Mogwai, Primal Scream, Sebadoh, Twin Shadow i wiele, wiele innych oraz niezwykle oryginalna uczestniczka programu Must Be The Music Tylko Muzyka - Olivia Anna Livki.

Festiwal podzielony będzie na cztery sceny. Pierwszą będzie scena mBank, drugą Scena Leśna, następną Trójkowa Scena Prezydencji, zaś ostatnia, czwarta to T-Mobile Music Scena Eksperymentalna.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór zarówno scen jak i artystów jest duży, więc można przebierać jak w przysłowiowych ulęgałkach. Jeśli lubicie alternatywne brzmienia to nie może was tam zabraknąć.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |