Teledysk Piosenki

Teledysk

Film nie działa? zgłoś niedziałający link

Zgłaszanie piosenki

token
- przepisz kod z obrazka


Dodaj komentarz
julka napisa?a napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-17 11:56:44

zarombista piosenka kocham ja

wiktoria napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-12 09:40:40

ta piosenka jest super i chce ją mieć na komurce

Patrzcja napisał(a):
Dodano dnia: 2011-06-21 11:38:36

Pikna piosenka podoba mi sie komu sie niepodoba to niech ma doczynienia ze mną
News
Gołdap przyciąga gwiazdy!

 

15- 17 lipiec- kumulacja gwiazd w Gołdapi! Jak co roku, to warmińsko- mazurskie miasto obchodzi świątecznie swoje dni. Przez trzy dni mieszkańcy świętują, spędzają czas wolny na udziale w zawodach sportowych, koncertach, przedstawieniach. Nie inaczej jest w tym roku.

Dni Gołdapi zostały podzielone na trzy doby z różnorodną muzyką. I tak, w piątek będzie lekko łatwo i przyjemnie. Na początek występy disco polowych zespołów Skalar i Mega Jump a później dyskoteka pod gwiazdami z dwoma wyśmienitymi dj' ami- Hołkiem i Simonem. Sobota przywita nas rockowo. Gwiazdy supportować będzie olsztyński zespół Taxi. Po nich zagrają ełczanie z zespołu Sandaless. Grupa ta z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Mogliśmy ich oglądać w Opolu podczs koncertu Debiuty w 2008 roku. Panowie zdobyli trzecie miejsce wykonując utwór Wojciecha Młynarskiego pt. „Przetrwamy”.

Wieczór uwieńczy koncert znanej raczej wszystkim Comy. Nie zabraknie takich hitów jak „Spadam”, „Zbyszek” czy „Długa Droga Do Domu”. Ostatni dzień, czyli niedziela będzie taneczno- przebojowy. Na początek zaprezentują się zespoły Post Scriptum oraz Dyżur Bojowy a jako gwiazda wystąpi Wanda i Banda. Autorzy takich hitów jak „Nie Będę Julią” czy „Hi- Fi” współpracowali ostatnimi czasy z duetem genialnych polskich dj'ów- Wet Fingers. Prócz kalejdoskopu muzycznych gwiazd nie zabraknie także rozrywek dla spragnionych sportu. W ciągu trzech dni, w Gołdapi rozegrany zostanie Turniej Plażowej Piłki Siatkowej oraz Mini Maraton Pływacki. Dla siłaczy zorganizowano zawody STRONGMAN, w których wezmą udział gołdapianie. Natomiast profesjonalni bokserzy z regionu i Rosji zmierzą się w walkach bokserskich.

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu