Teledysk Piosenki

Teledysk

Film nie działa? zgłoś niedziałający link

Zgłaszanie piosenki

token
- przepisz kod z obrazka


Dodaj komentarz
julka napisa?a napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-17 11:56:44

zarombista piosenka kocham ja

wiktoria napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-12 09:40:40

ta piosenka jest super i chce ją mieć na komurce

Patrzcja napisał(a):
Dodano dnia: 2011-06-21 11:38:36

Pikna piosenka podoba mi sie komu sie niepodoba to niech ma doczynienia ze mną
News
Lady Gaga jurorką w YCD!?

 

 

Lady Gaga zrobi wszystko by pojawić się na pierwszych stronach gazet lub na ekranach wszystkich telewizorów. To gwiazda, która lubi szokować, prowokować i wzbudzać sensację.

Chętnie pojawia się w różnorodnego typu programach. Nieważne, czy są to programy rozrywkowe, wywiady, parodie czy innego stylu widowiska - Gaga chce być wszędzie.

Ostatnio Amerykę i nie tylko ją, obiegły słuchy, że znana skandalistka ma pojawić się w nowej edycji tanecznego programu You Can Dance.

Nie wystąpi tam ze swoim nowy repertuarem ale zasiądzie za stołem jako juror. Występ będzie oczywiście jednorazowy. Nie łudźmy się nadzieją, że będziemy oglądać Lady G w każdym odcinku.

Producent amerykańskiego programu So You Think You Can Dance powiadomił, że znana piosenkarka weźmie udział w show, którego dziewiątą edycję zaplanowano na jesień.

Czy producenci programu dobrze zrobili wybierając zwariowaną Gagę na jednego z jurorów? Czy to aby nie skończy się jakimś skandalem?

Znając ją, zapewne tak. Ale to tylko i wyłącznie dla jej rzekomego dobra i nieustającej chęci bycia na piedestale. Lady Gaga ma za zadanie otworzyć uczestnikom serca na ich ulubione zajęcie, czyli taniec. Czy tak się stanie? Okaże się po premierze You Can Dance w Stanach Zjednoczonych.

Wtedy zobaczmy jak poradziła sobie z jurorowaniem tancerzy gwiazda przeboju, który skąd inąd dotyczy tańca, czyli utworu Just Dance. Kto wie, czy kiedyś nie zobaczymy w jakimś teledysku któregoś z uczestników programu w którym wystąpi ciesząca się ciągłą popularnością Lady Gaga.

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu