Teledysk Piosenki

Teledysk

Film nie działa? zgłoś niedziałający link

Zgłaszanie piosenki

token
- przepisz kod z obrazka


Dodaj komentarz
julka napisa?a napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-17 11:56:44

zarombista piosenka kocham ja

wiktoria napisał(a):
Dodano dnia: 2011-07-12 09:40:40

ta piosenka jest super i chce ją mieć na komurce

Patrzcja napisał(a):
Dodano dnia: 2011-06-21 11:38:36

Pikna piosenka podoba mi sie komu sie niepodoba to niech ma doczynienia ze mną
News
Michał Wiśniewski tatuuje się z miłości!

 

Mówi się, że jeśli ktoś raz zrobił tatuaż to od tej pory chce więcej i więcej. Czy naprawdę tak jest? Patrząc na poczynania Michała Wiśniewskiego w tej kwestii nie da się zaprzeczyć tej teorii. Kolejna dziewczyna, kolejny tatuaż. Żeby tego było mało, nie pojawił się on tylko i wyłącznie na ciele Michała.

Równie prosty tatuaż widnieje na skórze kolejnej narzeczonej Wiśniewskiego - Dominiki Tajner. Oboje postanowili wyznać swą miłość tatuując na ciele imiona partnera. Pytanie o stałość jego uczuć nasuwa się samo… Czy kolejna przyszła żona naprawdę jest tak zaślepiona miłością do Michała?

Czy naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że to nie musi być jego ostatni związek? Przecież każda z poprzednich jego kobiet myślała, że jest ostatnią. Dlaczego więc Dominika pozwoliła wytatuować sobie imię faceta co do którego planów na przyszłość zapewne on sam nawet podchodzi z rezerwą.

Stare, dobre przysłowie mówi, że „Miłość jest ślepa”… ale czy aż tak by dać wypalić sobie na ciele coś tak trwałego a jednocześnie mocno związanego z drugą osobą, czyli imię?! Ten sposób wyznawania miłości według Michała poznał już cały kraj.

Podejrzewam, że nie tylko nasz ponieważ Wiśniewski nie omieszkał umieścić zdjęć nowych ozdób na Facebooku. Czy naprawdę nie lepiej było wyśpiewać kolejną piosenkę w stylu A Wszystko To Bo Ciebie Kocham lub Ja Tobą Oddychać

Chcę zamiast niszczyć swoje ciało? Utwór przynajmniej nucili by fani Ich Troje… a tak… nikt na tym nie skorzysta. Chyba raczej nie da się ślepo wierzyć w to, że Dominika to kolejna ale zarazem ostatni żona lubiącego je zmieniać jak rękawiczki, ekscentrycznego gwiazdora.

przewiń do góry
Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu