Tekst piosenki

Kali - Abolicja Tekst

gdy ksiezyc budzi mnie zza kraty,maze aby wolnym byc nic poza tym ,bol, smutek,zal ,wszystko przy mnie chcialbym zamknac oczy i otworzyc je gdzies indziej

co jest grane,co ja tu robie fikol na sztywno kojo kraty w oknie,w kolko to samo ciagle kreci betoniara,drzwi pol kroku dzieli od sciany sciana. na blacie pojara
jest
czarny chleb i kawa
jest
czy to sen czy jawa gdzie sa kurwa me prawa
no gdzie?
pamietam to. znam to,bylem ,tu wrocilem
przeliczajac czas na minute i godzine
sciany zaciskaja sie jak na szyij pentla
smak niewoli gorzki

Dodaj komentarz
johny napisał(a):
Dodano dnia: 2011-05-11 14:28:16

nie drzwi pol kroku dzieli od sciany sciana tylk o3 i pol kroku...
News
Bednarek Znowu Popularny - Nowa Płyta Star Guard Muffin

 

Pierwsza płyta albumu Star Guard Muffin o nazwie Szanuj otrzymał akutalnie status podwójnej platyny, a krążek cały czas uważany jest jako gorący ponieważ nie spada jego sprzedaż. Trasa koncertowa zespołu która odbyła się w zimę tego roku objęła niemal pięćdziesiąt wystąpień a także zebrała ponad 30 tysięcy osób. Na oficjalnym kanale na facebooku zespołu SGM, przybywa fanów, akutalnie 54 tysiące, a na profilu Kamila Bednarka już blisko 300 tysięcy fanów.
 
 
Nowa płyta kamila bednarka nazywa się Jamaica Trip i powstała w czasie wycieczki składu na jamajkę. SGM tworzyli krążek razem z wokalistami z jamajki w bardzo znanym studiu muzycznym Boba Marleya o nazwie Tuff Gong, w której pomógł Ronald McDermott. Dzięki tej pomocy powstało połączenie polski i jamajki, co połączyła muzyka reggae.
 
Na krążku znajdziemy gościnnie między innymi Capleton. Na płycie znajdziemy pięć kawałków, oraz film dokumentalny z całej wypracy zespołu na jamajkę plus dwa teledyski.
 
 
Tracklista  CD + DVD :
 
CD
 
1. JAMAICA TRIP
2. LET’S STOP
3. ROOTS MAN SOUL
4. ANIOŁY
 
BONUS
 
5. PRAGNIENIA SZCZYT
+ DUB BONUS
 
DVD
 
Film Dokumentalny
Teledysk  JAMAICA TRIP
Teledysk  LET’S STOP
 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |