Tekst piosenki

Kali - Abolicja Tekst

gdy ksiezyc budzi mnie zza kraty,maze aby wolnym byc nic poza tym ,bol, smutek,zal ,wszystko przy mnie chcialbym zamknac oczy i otworzyc je gdzies indziej

co jest grane,co ja tu robie fikol na sztywno kojo kraty w oknie,w kolko to samo ciagle kreci betoniara,drzwi pol kroku dzieli od sciany sciana. na blacie pojara
jest
czarny chleb i kawa
jest
czy to sen czy jawa gdzie sa kurwa me prawa
no gdzie?
pamietam to. znam to,bylem ,tu wrocilem
przeliczajac czas na minute i godzine
sciany zaciskaja sie jak na szyij pentla
smak niewoli gorzki

Dodaj komentarz
johny napisał(a):
Dodano dnia: 2011-05-11 14:28:16

nie drzwi pol kroku dzieli od sciany sciana tylk o3 i pol kroku...
News
Amy Winehouse nie zagra w Polsce!

Popularna wokalistka znana z wielu skandali, autorka takich przebojów jak: „Stronger than me” czy „Rehab” – Amy Winehouse - jednak nie odwiedzi swoich polskich fanów!

Koncert tej słynnej, angielskiej piosenkarki planowany był na 30 lipca. Miał odbyć się w ramach Art Pop Festivalu w podbydgoskim Myślęcinku.

Jednak we wtorek – 21 czerwca – menadżerowie artystki ze względu na zły stan piosenkarki zdrowia zdecydowali się odwołać jej całą trasę po miastach europejskich.

Pomimo tego nie podjęto jednak decyzji o odwołaniu całej imprezy. Art Pop Festival się odbędzie, tak jak planowano, a organizatorzy są właśnie w trakcie szukania zastępcy za Amy Winehouse.

Miejmy nadzieję, że wokalistka jak najszybciej wróci do formy i… na scenę, bo jej liczni fani w Polsce wciąż mają nadzieję, że Amy odwiedzi jeszcze kiedyś swoich  sympatyków w naszym kraju.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu |