Tekst piosenki

Kali - Abolicja Tekst

gdy ksiezyc budzi mnie zza kraty,maze aby wolnym byc nic poza tym ,bol, smutek,zal ,wszystko przy mnie chcialbym zamknac oczy i otworzyc je gdzies indziej

co jest grane,co ja tu robie fikol na sztywno kojo kraty w oknie,w kolko to samo ciagle kreci betoniara,drzwi pol kroku dzieli od sciany sciana. na blacie pojara
jest
czarny chleb i kawa
jest
czy to sen czy jawa gdzie sa kurwa me prawa
no gdzie?
pamietam to. znam to,bylem ,tu wrocilem
przeliczajac czas na minute i godzine
sciany zaciskaja sie jak na szyij pentla
smak niewoli gorzki

Dodaj komentarz
johny napisał(a):
Dodano dnia: 2011-05-11 14:28:16

nie drzwi pol kroku dzieli od sciany sciana tylk o3 i pol kroku...
News
Czego szukać w muzyce?

 

Muzyka to odzwierciedlenie uczuć, emocji i myśli. Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie znajduje w muzyce choćby cząstki siebie. Jakikolwiek rodzaj muzyki byłby tym uwielbianym, w każdym poszukuje się pozytywnej energii, czegoś co nastroi na cały dzień, da siłę i radość. 

Takiej pozytywnej energii można szukać w płytach wielu wykonawców na rynku muzycznym. Gorących utworów sezonu jest naprawdę wiele, wciąż ich przybywa i to w różnego rodzaju gatunkach muzycznych. Wielu wykonawców niezmiennie świeci  blaskiem swoich rewelacyjnych wykonań i nagrań, dokładając do znanych kawałków coś nowego równie porywającego mają szansę na świetne przeżycia i koncerty z fanami w całym kraju.

Istnieją takie gatunki muzyczne, które nie dadzą się zakwalifikować do żadnej definicji brzmienia. Takie gatunki muzyczne są w naszym kraju najbardziej cenione, głównie za swoją oryginalność i „inność”. Scena alternatywna porywa coraz większą rzeszę słuchaczy i to jest bardzo pozytywną zmianą w guście muzycznym polskiej młodzieży.

Tak naprawdę każdy szuka w muzyce czegoś innego, dla jednych ostry rock jest czymś w czym odpływają i czują siebie, dla innych taka muzyka jest męcząca i bez głębszego wyrazu.

Taki sposób porównania można zastosować dla wszystkich gatunków muzycznych.

Najważniejsze aby muzykę czuć, nie męczyć się w jej obecności i znajdować w niej to czego często szuka się w głębi serca. Wówczas pasja rozkwita z każdym dniem i wnosi w życie tylko pozytywne emocje.

Szczęśliwi z muzyką są tylko Ci, którzy tworzą ją taką o jakiej marzą i słuchają takiej jaka jest czymś więcej niż tylko muzyką.

przewiń do góry
#
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu