Steven Tyler będzie miał nową żonę?


Trzecie małżeństwo w swoim życiu planuje Steven Tyler. Do trzech razy sztuka, prawda? Aktualna partnerka Stevena Tylera Erin Brandy nosi na swoim palcu zaręczynowy pierścionek, który bez wątpienia pochodzi od samego Stevena Tylera.

Lider Aerosmith wysilił się na zakup pierścionka z diamentem, który wdzięcznie prezentuje przy każdej nadarzającej się okazji przyszła pani Tyler. Jednym z przykładów, gdy można było ujrzeć na jej dłoni pierścionek zaręczynowy były wspólne wakacje pary na Hawajach.

Steven Tyler i Erin Brandy spotykać zaczęli się w 2006 roku, gdy lider Aerosmith rozwiódł się z Teresą Barrick. Erina Brandy przed tym jak zaangażowała się uczuciowo w związek z Stevenem Tylerem była promotorką tras Aerosmith. W latach 1978-1987 Tyler był mężem Cyrindy Foxe. Tyler posiada trzy córki i syna, którzy pochodzą z różnych związków. Jego dzieci to znana aktorka Liv Tyler, Mia, Chelsea oraz Taja Monroe Tallarico. Doczekał się również wnuka o imieniu Milo.

Amerykański wokalista i współautor tekstów Aerosmith potrafi grać na gitarze, harmonijce, pianinie, mandolinie oraz banjo. W 2006 roku znalazł się na trzecim miejscu listy stu najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader. W 2009 roku trafił na ósme miejsce na liscie 50 najlepszy heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records.

Aerosmith to amerykański zespół rockowy, który gra mieszankę hard rocka i bluesa. W czasie istnienia zespołu sprzedał on na całym świecie 150 milionów egzemplarzy wydanych przez siebie albumów.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u