Rihanna dba o przyjaciółkę po rozwodzie


Od dawien dawna było wiadomo, iż Rihanna zupełnie nie akceptowała związku, a następnie małżeństwa Russella Branda z Katy Perry. Tajemnicą nie było także, iż obie panie przyjaźnią się, a wybranek Katy mówiąc delikatnie nie potrafił znaleźć nici porozumienia z przyjaciółką swojej przyszłej żony.

Jak wszyscy fani Rihanny wiedzą, Barbadoska nie pojawiła się nawet na ich ślubie tłumacząc swoją absencję obowiązkami zawodowymi. Trzeba przyznać, iż Rihanna „miała nosa” i dobrze przeczuwała, iż z tym Panem jest cos nie tak. Dłuższej ilości czasu na przekonanie się o tym potrzebowała Katy Perry, jednak również poszła do rozum do głowy i postanowiła rozwieść się z Russellem Brandem.

Małżonek Katy Perry złożył jakiś czas temu dokumenty rozwodowe w sądzie w Los Angeles. Gdy ta informacja dotarła do Katy Perry, ta natychmiast skontaktowała się z przyjaciółką, która wzięła ją pod swoją opiekę i zaproponowała podróż na Barbados. Osoby przebywające blisko Perry twierdzą, iż artystka zamknęła się w sobie, nie rozmawia praktycznie z nikim, jednak zdecydowała się na telefon do najlepszej przyjaciółki, która ostrzegała ją przed tym mężczyzną. Czynili to również jej rodzice, który stanowczo odradzali związek, a przynajmniej małżeństwo z Russellem Brandem. Jednak do rodziców zadzwonić jej było zwyczajnie wstyd. W sumie: po co? Aby usłyszeć choćby od matki: „a nie mówiłam?”

W tej trudnej życiowej sytuacji ogromną pomoc i prawdziwą przyjaźń okazała Rihanna. O facetach Rihanna wie być może już nieco więcej, ponieważ doświadczyła niezbyt udanego związku z Chrisem Brownem, który dopuścił się m.in. pobicia jej.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u