Regulamin


 

1. Wstęp
 
Poniższy Regulamin nakazuje okoliczności używania strony internetowej Klubbers.pl, figurującej się pod adresem strony internetowej Klubbers.pl. Każdy internauta który używa owej strony internetowej musi zapoznać się z treścią regulaminu. Internauta używając strony internetowej Klubbers.pl akceptuje ten Regulamin w całości.
 
 
 
2. Definicje
 
a. Klubbers.pl - Strona internetowa figurująca pod adresem Klubbers.pl
b. Internauta - osoba korzystająca ze strony internetowej Klubbers.pl. Internautą serwisu może być tylko osoba która ukończyła 18 rok życia. Internautą może być także osoba która nie skończyła 18 lat i/lub nieposiadająca pełnej zdolności do czynności prawnych, jeżeli uzyska zgodę przedstawiciela ustawowego.
c. Zbiór - plik muzyczny w formacie mp3, tzw. audio - znajdujący się na zewnętrznym serwerze
d. Strona główna - Strona internetowa, której adres to http://Klubbers.pl/ lub http://www.Klubbers.pl/.
e. Podstrona - każda Strona internetowa w domenie Klubbers.pl, która nie jest Stroną Główną.
 
 
 
3. Postanowienia ogólne
 
a. Serwis Klubbers.pl nie trzyma na swoich serwerach jakichkolwiek plików muzycznych audio w formacie mp3. Gromadzi tylko i wyłącznie odnośniki do tych plików  znajdujących się na serwerach ogólnodostępnych w Internecie. Internauta ściągający dany Zbiór, ściąga go na własną odpowiedzialność, oświadczając przy tym, iż włada odpowiednią wymaganą licencję, a ściągnięty Zbiór używa jako kopia zapasowa.
b. Użytkowanie serwisu Klubbers.pl oznacza, że internauta zapoznał się z tym Regulaminem i w pełni go zatwierdza, oraz wyraża zgodę na jego postanowienia.
c. Serwis Klubbers.pl nie reklamuje w żaden sposób piractwa, ani jakiejkolwiek innej formy łamania prawa.
d. Jeśli jakikolwiek dany Zbiór łąmie Polskie Prawo, internauta powinien zawiadomić ten fakt administracji strony internetowej podając adres URL do podstrony, na której znajduje się nielegalny zbiór. Wtedy administracja wykasuje tą podstronę, jeżeli Zbiór będzię łamał prawo.
 
 
 
4. Postanowienia końcowe
 
a. Regulamin znajduje się pod adresem internetowym http://Klubbers.pl/regulamin.html
b. Strona internetowa Klubbers.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane ściągnięciem zbioru.
c. Regulamin uzyskuje ważność z dniem jego umieszczenia na tej stronie serwisu oraz z dniem powstania strony internetowej Klubbers.pl.
d. Strona internetowa Klubbers.pl zastrzega sobie prawo do ingerencji w postanowienia tego Regulaminu w każdej chwili bez podawania przyczyny.
przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u