Pobieranie Piosenki

Bruno Mars - The Lazy Song

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Bruno, Mars, The, Lazy, Song, Bruno Mars, The Lazy Song
 • Dodano: 2012-01-20
 • Pobrań: 13


 • Plik mp3 Bruno Mars - The Lazy Song do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Bruno Mars - The Lazy Song download, Bruno Mars - The Lazy Song zippy, Bruno Mars - The Lazy Song pobierz, Bruno Mars - The Lazy Song zippy, Bruno Mars - The Lazy Song download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Bruno Mars - The Lazy SongNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Bruno Mars - The Lazy Song download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Bruno Mars - The Lazy Song pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  W ubiegłą środę (to znaczy 7 grudnia) w Olsztynie odbyła się druga część niezwykłego sympozjum popularnonaukowego zatytułowanego „Poroniona Generacja”. Ów sympozjum gościło w Olsztynie już po raz drugi. Tym razem tematem do rozmów była „Cenzura” w latach 80, 90 XX wieku. Gośćmi sympozjum byli: Tomasz Lipiński z zespołu Tilt, Brygada Kryzys, Krzysztof Grabowski (perkusista z zespołu Dezerter), Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc oraz weteran Poronionej Generacji czyli Paweł „Konjo” Konnak. Przybycie do Olsztyna takich sław polskiego rocka spowodował, że aula na Wydziale Humanistycznym została wypełniona do ostatniego miejsca siedzącego (duży odsetek słuchaczy siedział także na podłodze!). Artyści natomiast powodowali, że kolejne sympozjum popularno- naukowe dało nam nie tylko wiele do myślenia, ale dało nam również inne spojrzenie na to co się działo w Polsce w tamtych latach. Cenzura była czymś co delikatnie podcinało nam skrzydła i powodowało, że młodzi artyści mieli olbrzymi problem z tym żeby się przebić i gdziekolwiek zaistnieć. Oczywiście powiedziano też o tym w jaki sposób walczono z ową cenzurą i jakie były sposoby na to, żeby ją ominąć. Wszystko przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze, a widzowie naprawdę uważnie słuchali tego co mają artyści do powiedzenia. Moim zdaniem naprawdę warto jest podtrzymywać takie właśnie akcje jak sympozja popularno- naukowe, które dadzą nam zobaczyć jak wyglądało podwórko muzyczne i historyczne w ciężkich dla każdego czasach. 

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu