Pobieranie Piosenki

Trio chłopaków-zegarmistrz światła

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Trio, chłopakówzegarmistrz, światła, Trio chłopaków, zegarmistrz światła
 • Dodano: 2011-04-10
 • Pobrań: 37


 • Plik mp3 Trio chłopaków-zegarmistrz światła do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Trio chłopaków-zegarmistrz światła download, Trio chłopaków-zegarmistrz światła zippy, Trio chłopaków-zegarmistrz światła pobierz, Trio chłopaków-zegarmistrz światła zippy, Trio chłopaków-zegarmistrz światła download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Trio chłopaków-zegarmistrz światłaNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Trio chłopaków-zegarmistrz światła download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Trio chłopaków-zegarmistrz światła pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz  „Dobryj dień, dobryj dień” to słowa jakimi ostatnimi czasy wiata nas prawie każda osoba, która oglądała pierwszą edycję programu Must Be The Music.

  Dzieję się tak, ponieważ program ten wygrał zespół Enej z piosenką stworzoną typowo pod radio. Oczywiście piosenka wcale nie jest jakąś nowością, ponieważ zagorzali fani tego ukraińsko- polskiego zespołu znają ją od jakiegoś roku. Wtedy to po raz pierwszy ukazał się ten singiel.

  Trafił on do prowincjonalnych rozgłośni radiowych, które były w pobliżu miasta Olsztyn, które jest miejscem pochodzenia zespołu. Prawie wszystkie stacje radiowe (Radio Zet, RMF FM, czy nawet ESKA) grają ten kawałek do znudzenia.

  Słuchając ostatnio radia doliczyłem się, że na jednej antenie w przeciągu 10 godzin ta piosenka pojawiła się 6krotnie. Osobiście jestem zdania, że jest to ogromna przesada.

  Takiego samego zdania są fani Eneja, którzy prześledzili już całą dyskografię zespołu i doskonale wiedzą, że zespół ten ma więcej takich hitów, które są śpiewane po polsku. „Ulice”, „Żyj”, „Pan Babilon”, czy „Taki kraj” mogą śmiało kandydować na miano hitu wakacji.

  Niestety mentalność polskich rozgłośni radiowych jest bardzo zła, ponieważ nie zdają sobie sprawy z tego, że grając w kółko tą samą piosenkę po kilka razy dziennie doprowadzają do tego, że ludziom zwyczajnie się ona „przejada” .

  Na zakończenie dam dobrą radę, bo duet z Korą, występy na różnych festiwalach muzycznych w kraju i w Europie świadczą o tym, że nie jest to zespół jednej piosenki, więc warto jest dać posłuchać ludziom innych kawałków tej młodej olsztyńskiej kapeli!

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu