Pobieranie Piosenki

mladen grdović placi srce

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: mladen, grdović, placi, srce, mladen grdović placi srce
 • Dodano: 2011-03-31
 • Pobrań: 21


 • Plik mp3 mladen grdović placi srce do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  mladen grdović placi srce download, mladen grdović placi srce zippy, mladen grdović placi srce pobierz, mladen grdović placi srce zippy, mladen grdović placi srce download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  mladen grdović placi srceNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka mladen grdović placi srce download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do mladen grdović placi srce pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz  W ubiegły weekend na scenie w Jaśle, rodzinnym mieście finalisty X Factora, Michała Szpaka zorganizowany został koncert, na którym gościnnie wystąpiła Natalia Lesz. Niestety już od rana w Jaśle padał deszcz, ale to i tak nie przeszkodziło mieszkańcom tego miasta na tłumne przybycie pod scenę. Już na dwie godziny przed koncertem ludzie zajmowali najlepsze miejsca, a pod sceną tworzył się „daszek” z parasoli. Moim zdaniem takie duże zainteresowanie Natalią Lesz wyniki z tego, że artystka ostatnio wydała singiel promujący jej nowy krążek, który w bardzo krótkim czasie zdobywa czołowe miejsca na listach przebojów. „That Girl” to tytuł singla, który jest naprawdę dobry i który śmiało może konkurować do przeboju lata lub jakiegoś innego tego typu wyróżnienia. Osobiście jestem zdania, że promowanie polskich artystek to dobra sprawa, bo tak naprawdę w Polsce jest mnóstwo artystów, których talent jest niedoceniany, lub niedostrzegany. Deszczowy koncert Natalii Lesz potwierdził moje przekonanie co do tego, że niestety wielbimy tylko tych, którzy są na topie lub którzy są sławni. Porównując, zachowanie mieszkańców Jasła, to Natalia przyciągnęła więcej ludzi niż ich rodowity mieszkaniec Michał Szpak… ale z czego to wynika? Może z tego, że Michał nie jest lubianą osobą w swoim mieście? A może w ten sposób ludzie pokazali, że Michałowi jeszcze dużo brakuje do przyciągania swoją osobą ludzi na koncerty? W każdym z tych stwierdzeń jest trochę prawdy, ale zasadnicza prawda jest taka, że Michał coveruje, a Natalia tworzy i na przykładzie ostatniego singla, nawet dobrze jej to wychodzi.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu