Pobieranie Piosenki

mladen grdović placi srce

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: mladen, grdović, placi, srce, mladen grdović placi srce
 • Dodano: 2011-03-31
 • Pobrań: 20


 • Plik mp3 mladen grdović placi srce do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  mladen grdović placi srce download, mladen grdović placi srce zippy, mladen grdović placi srce pobierz, mladen grdović placi srce zippy, mladen grdović placi srce download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  mladen grdović placi srceNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka mladen grdović placi srce download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do mladen grdović placi srce pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  „All the wrong places”, tak nosi tytuł nowy kawałek Nataszy Urbańskiej, do którego w ostatnim czasie pojawił się bardzo gorący klip. Jak możemy ocenić ten klip? Według mnie co najwyżej średnio, ponieważ teledysk miał promować Polskę w ramach projektu „Poland Why Not”, a póki co bardzo promuje piękne ciało artystki. Oczywiście być może jest to zasługa osób, które pracowały nad powstaniem tego klipu. Sam Davd Palmer zajmował się dopracowaniem wszystkich szczegółów i zrealizowanie tego klipu. Jak ktoś nie wiem to jest to jeden z najbardziej znanych choreografów na całym świecie, który już niejednokrotnie współpracował z prawdziwymi gwiazdami Hollywood. W tym projekcie sponsorem jest firma produkująca bieliznę i to właśnie w tej bieliźnie (a zwłaszcza kostiumach kąpielowych) Natasza paraduje na każdym miejscu teledysku. Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo przesadne i zwyczajnie mało gustowne. Jak wiem, ze w Polsce są naprawdę piękne dziewczyny, które charakteryzują się zgrabnym i powabnym ciałem oraz kilkoma innymi cechami wartymi uwagi, ale żeby w ten sposób pokazać Polskę? Po obejrzeniu klipu odczuwa się pewien niedosyt, ale nie potrafię dokładnie sprecyzować czego jest ten niedosyty bo chyba w każdej dziedzinie oceny znajdzie się jakieś „ale”. Natasza jest piękna kobietą, która kilka razy udowodniła nam, że potrafi śpiewać, ale obecnie chyba chwyciła jedną srokę za ogon za dużo, bo jak dla mnie klip do utworu „All the wrong places” jest zwyczajnie średnim klipem.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu