Pobieranie Piosenki

mladen grdović placi srce

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: mladen, grdović, placi, srce, mladen grdović placi srce
 • Dodano: 2011-03-31
 • Pobrań: 24


 • Plik mp3 mladen grdović placi srce do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  mladen grdović placi srce download, mladen grdović placi srce zippy, mladen grdović placi srce pobierz, mladen grdović placi srce zippy, mladen grdović placi srce download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  mladen grdović placi srceNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka mladen grdović placi srce download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do mladen grdović placi srce pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  Paris Hilton, to postać jakiej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to nie tylko jedna z najbardziej urodziwych wokalistek świata, ale również właścicielka sieci ekskluzywnych hoteli. Jak informowaliśmy ostatnio, właścicielka hoteli pracuje nad kolejną płytą i już na jesieni tego roku ma ona pojawić się na półkach sklepów muzycznych w całej Polsce. Obecnie dostaliśmy też informację, że artystka przewiduje podróż do Polski w innym celu, niż celu promocyjnym. Otóż konkretnie, to chodzi tutaj o to, że Paris Hilton pojawi się na otwarciu kolejnej części Silesia City Center, czyli największego centrum handlowego na Śląsku. Będzie to miało miejsce 12 października. Urodziwa artystka będzie na Śląsku przez dwa dni. Jednego, będzie zaangażowana w otwarcie Placu Gwiazd, oraz udział w wielkiej imprezie, przed którą zrobi zakupy w nowo otwartej galerii. Oczywiście, takie zachowanie właścicieli to bardzo ciekawy sposób promocji, ponieważ możemy się spodziewać na otwarciach naprawdę ogromnych ilości ludzi. Paris Hilton, to osoba, która dzięki swojej urodzie na pewno przyciągnie kogo trzeba i dzięki temu otwarcie nowej części galerii może cieszyć się ogromną popularnością. Oczywiście sprowadzenie gwiazdy do Polski, to zapewne dość pokaźne sumy pieniędzy na jej koncie, ale jak wiemy to już nie nam jest się tym zajmować, a naszym zadaniem jest zainteresować się tą wizytą i w miarę możliwości 12 października pojawić się w Silesia City Center. 

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu