Pobieranie Piosenki

Halina Cenarska Świetlista kolęda

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Halina, Cenarska, Świetlista, kolęda, Halina Cenarska Świetlista kolęda
 • Dodano: 2011-03-30
 • Pobrań: 119


 • Plik mp3 Halina Cenarska Świetlista kolęda do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Halina Cenarska Świetlista kolęda download, Halina Cenarska Świetlista kolęda zippy, Halina Cenarska Świetlista kolęda pobierz, Halina Cenarska Świetlista kolęda zippy, Halina Cenarska Świetlista kolęda download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Halina Cenarska Świetlista kolędaNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Halina Cenarska Świetlista kolęda download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Halina Cenarska Świetlista kolęda pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz
  ewcia napisał(a):
  Dodano dnia: 2012-12-16 17:05:53

  potrzebuje kolędę,, świetlista kolęda''
   

  Michał Wiśniewski to osoba znana z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi, które czasem zwyczajnie potrafią wzbudzić wśród nas bulwersację i oburzenie. Taka właśnie była jego jedna z ostatnich wypowiedzi, kierowanej głównie w stronę kobiet. Dokładnie wypowiedź miała miejsce na profilu artysty na facebook’u, gdzie Michał napisał, że kobieta powinna „dawać mężowi minimum dwa razy dziennie”. No może nie byłoby w tym nic obraźliwego, gdyby nie dodatek w postaci tego, że kobieta poza dawanie powinna również robić dobrze za pomocą rączki, co niby jest normą. Oczywiście wszystkie kobiety powinny poczuć się teraz bardzo urażone i wręcz obrażone, ponieważ są to bardzo obraźliwe słowa. Oczywiście Michał może tam pisać co tylko chce, ale swoje przemyślenia erotyczne powinien chyba zostawić tylko i wyłącznie dla samego siebie. Fakt, faktem artysta lubi być w centrum uwagi i być może taka właśnie wypowiedź miała na miejscu podjudzenie jego przyjaciół i wrogów. Pozostaje tylko teraz pytanie co na tą wypowiedź Dominika Tajner? Jak wszyscy wiemy jest to obecna współtowarzyszka życiowa Michała. Góralski temperament może nieco studzić zapędy seksualne Michała, albo wręcz przeciwnie, dlatego właśnie pojawiają się takie, a nie inne wypowiedzi. Tak na zakończenie to powiem tylko tyle, że takie właśnie wypowiedzi mogą świadczyć tak naprawdę o tym, że Michałowi dużo do szczęścia nie potrzeba. Jego częste zmiany żon mogą być właśnie spowodowane jego nadmierną „męskością”. Tak więc Dominiko uważaj!

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu