Pobieranie Piosenki

Panie Janie Instrumental

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Panie, Janie, Instrumental, Panie Janie Instrumental
 • Dodano: 2011-03-30
 • Pobrań: 115


 • Plik mp3 Panie Janie Instrumental do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Panie Janie Instrumental download, Panie Janie Instrumental zippy, Panie Janie Instrumental pobierz, Panie Janie Instrumental zippy, Panie Janie Instrumental download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Panie Janie InstrumentalNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Panie Janie Instrumental download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Panie Janie Instrumental pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz  Kombi to nazwa grupy muzycznej powstałej w połowie lat 70-tych. Napisali wiele piosenek, których refreny praktycznie każdy z nas potrafi zaśpiewać, bo kto nie zna takich utworów jak „Nasze randez-vous” czy „Słodkiego miłego życia”, z którym to zespół zdobył niegdyś nagrodę publiczności na znanym wszystkim festiwalu w Opolu”?. Te wspaniałe piosenki wpisały się niejako w historię muzyki w naszym kraju. Obok innych zespołów takich jak Perfect, Lady Pank czy Czerwone Gitary, Kombi znajdowało się w czołowych pozycjach popularności. Zasługą tego jest zapewne specyficzny głos i wizerunek wokalisty zespołu, którym jest Grzegorz Skawiński. Dobrze opanowany wokal oraz umiejętność gry na gitarze to duży atut Grzegorza, dzięki któremu zespół jest lubiany, bo jak wszyscy wiedzą, każda kapela kojarzona jest przede wszystkim z wokalisty. Nowa piosenka zespołu Kombi „Kolory tańczą w Twoich oczach” udowadnia, że z biegiem lat zespół nie traci swojego uroku i nadal potrafi tworzyć łatwo wpadające w ucho utwory. „Bo kiedy chcesz to w sobie masz nieziemskie światło wszystkich gwiazd” to słowa z tej piosenki. Z takim tekstem utwór ten ma duże szanse żeby stać się hitem tego lata. Nawiązuje on do radości z życia i wskazuje żeby czerpać z niego jak najwięcej. Bo przecież o to w życiu chodzi. Ze szczęściem w piosence wiąże się również kobieta, jak zawsze. Temat ten chętnie wykorzystywany jest w wielu utworach, ponieważ historie w nich opisywane zdarzają się w naszym życiu bardzo często. Taka jest i ta piosenka, która powoduje, że wracamy myślami do wielu pięknych chwil.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu