Pobieranie Piosenki

Panie Janie Instrumental

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Panie, Janie, Instrumental, Panie Janie Instrumental
 • Dodano: 2011-03-30
 • Pobrań: 16


 • Plik mp3 Panie Janie Instrumental do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Panie Janie Instrumental download, Panie Janie Instrumental zippy, Panie Janie Instrumental pobierz, Panie Janie Instrumental zippy, Panie Janie Instrumental download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Panie Janie InstrumentalNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Panie Janie Instrumental download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Panie Janie Instrumental pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  Do niecodziennej sytuacji doszło niedawno podczas koncertu światowej gwiazdy pop, czyli Rihanny, gdzie podczas ostatniego koncertu w Dallas, scena na której występowała uległa zapaleniu.

  Artystka jest obecnie w bardzo intensywnej trasie koncertowej, która promuje jej już piaty solowy album. „Loud Tour”, to trasa, która gwarantuje artystce prawie pół roku koncertów. Każdy wcześniejszy koncert Rihanny dawał nam wiele emocji, a sama artystka nie szczędziła sił i pracowała zawsze na najwyższych obrotach. Tłumy fanów pod sceną, Rihanna w wyśmienitej formie, to powodowało, ze trasa koncertowa zyskiwała coraz więcej. Dallas, wszystko przebiegało bardzo dobrze, aż do momentu wykonywania 16 utworu.

  Wtedy to na scenie nagle pojawiły się płomienie, które nie były wytworem żadnych efektów organizatorów. Po pojawieniu się ognia, koncert został natychmiast przerwany, a sama artystka przeniesiona w bezpieczne miejsce. Do tej pory nie ustalono przyczyny wybuchu pożaru. Możemy tylko gdybać, że przyczyną mógłbyś gorący temperament samej artystki i to jaką energia obdarzyła ludzi zgromadzonych przed sceną. Oczywiście to już są tylko i wyłącznie moje dywagacje na ten temat, ale tak serio to tego typu sytuacje zdarzają się ale niestety nie powinny mieć miejsca, bo zwyczajnie zagrażają życiu artystom, którzy są bardzo cennym „materiałem”. Teraz po ostatnich scenicznych przygodach Rihanny może sam zdecyduję się na obejrzenie jej na żywo… 

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu