Pobieranie Piosenki

żyj z całych sił

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: żyj, całych, sił, żyj z całych sił
 • Dodano: 2011-03-30
 • Pobrań: 9


 • Plik mp3 żyj z całych sił do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  żyj z całych sił download, żyj z całych sił zippy, żyj z całych sił pobierz, żyj z całych sił zippy, żyj z całych sił download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  żyj z całych siłNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka żyj z całych sił download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do żyj z całych sił pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz  Współpracę z dotychczasową wytwórnią QM Music, która reprezentowała interesy Dody postanowiła zakończyć sama wokalistka. Dorota Rabczewska bez menadżera pozostaje od 29 grudnia 2011 roku. Na stronie internetowej wytwórni pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym poinformowano o decyzji podjętej przez Dodę.

  W treści oświadczenia czytamy między innymi: „Uprzejmie informujemy, że z dniem 29.12.2011r. zakończyliśmy współpracę managerską z Dorotą Rabczewską. Bardzo dziękujemy Dodzie za wyjątkowe doświadczenia, szczerze doceniając Jej ogromny talent i niezwykłą osobowość”.

  Dotychczasowy menadżment nie pracował z Dodą od zbyt długiego okresu czasu, bowiem Dorota Rabczewska rozpoczęła z nim współpracę w sierpniu 2011 roku, gdy rozstała się z wcześniejszym menadżerem, czyli Jarosławem Burdkiem. Podczas współpracy z QM Music światło dzienne ujrzał m.in. kręcony w Stanach Zjednoczonych teledysk do utworu „XXX”. Wokalistka spędziła także sporo czasu na podpisywaniu płyt „7 pokus głównych” w pewnej sieci sklepów oferującej sprzęt RTV i AGD.

  We wrześniu została nominowana do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca. Przypomnijmy, iż pod koniec 2011 roku Dorota Rabczewska podjęła się współpracy z magazynem Maxim jako felietonistka. Co wyniknie z jej kariery publicystycznej? O tym przekonamy się dopiero wkrótce.

  Ostatnią płytę „7 pokus głównych” Doda wydała 30 maja 2011 roku. Krążek uzyskał status Platynowej Płyty. Pierwszy album solowy artystka wydała 27 lipca 2007 roku. Nosi on zapadającą w pamięci i wywołującą kontrowersje nazwę „Diamond Bitch”.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu