Pobieranie Piosenki

Tapety do sciagniecia kamila bednarka

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Tapety, sciagniecia, kamila, bednarka, Tapety do sciagniecia kamila bednarka
 • Dodano: 2011-03-28
 • Pobrań: 87


 • Plik mp3 Tapety do sciagniecia kamila bednarka do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Tapety do sciagniecia kamila bednarka download, Tapety do sciagniecia kamila bednarka zippy, Tapety do sciagniecia kamila bednarka pobierz, Tapety do sciagniecia kamila bednarka zippy, Tapety do sciagniecia kamila bednarka download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Tapety do sciagniecia kamila bednarkaNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Tapety do sciagniecia kamila bednarka download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Tapety do sciagniecia kamila bednarka pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  Po śmierci genialnej wokalistki Amy Winehouse świat oblatują różne plotki i skandale, których uczestniczką była artystka. Ostatnio bardzo ciekawej wypowiedzi udzieliła podopieczna Amy, czyli Dionne Bromfield. Jak sama podkreśla fakt, że to właśnie dzięki Amy zaczęła coś znaczyć, a jakieś znane i wielkie wytwórnie muzyczne zwróciły na nią uwagę. Dionne zdementowała również wszystkie oskarżenia jakie prasa swego czasu kierowała w stronę Amy, że zdecydowanie negatywnie wpływa ona na ta młodą artystkę. Tak naprawdę Amy robiła wszystko, żeby wypromować swoją podopieczna. Oczywiście towarzystwo w jakim obracała się Amy mogło budzić olbrzymie kontrowersje, to jednak tak naprawdę Amy bardzo kontrolowała Dionne. Nigdy nie pozwalała jej zbyt dużo pić, ani tym bardziej zażywać jakiś narkotyków. Mimo tego, że zawsze przebywały bardzo blisko siebie, to Amy odsuwała Dionne od spraw związanych z jej nałogami. Oczywiście jest to wielki plus dla Amy, ale jak wiemy wielkim plusem jej jest również to, że promowała ona swoją podopieczną, ponieważ pragnęła dla niej jak najlepiej i to za wszelką cenę. Jak wiemy, nikt z nas nie jest idealny, ale trzeba umieć rozdzielać pewne kwestię, tak więc Amy robiła to bardzo dobrze. Podsumowując, to może Amy nie była ideałem jeżeli chodzi o swoje życie, ale starała się trzymać z dala od tego wszystkiego kogoś, kto według niej może być jaśniejszą gwiazdą od niej, czyli swoją podopieczną Dionne Bromfield.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu