Pobieranie Piosenki

zycie jest mala sciemniara

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: zycie, jest, mala, sciemniara, zycie jest mala sciemniara
 • Dodano: 2014-03-14
 • Pobrań: 94


 • Plik mp3 zycie jest mala sciemniara do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  zycie jest mala sciemniara download, zycie jest mala sciemniara zippy, zycie jest mala sciemniara pobierz, zycie jest mala sciemniara zippy, zycie jest mala sciemniara download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  zycie jest mala sciemniaraNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka zycie jest mala sciemniara download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do zycie jest mala sciemniara pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz  Pih - Krew, Pot I Łzy

  Już wkrótce na rynku ukaże się reedycja jednej z najlepszych płyt w historii polskiego Hip Hopu. Mimo, że drugi solowy album białostockiego rapera Piha w momencie premiery przez wielu został niedoceniony, tak po paru latach zyskał miano „białego kruka” trudno dostępnego nawet na aukcjach kolekcjonerów. W końcu dzięki wytwórni Step Records wszyscy fani Piha będą mogli uzupełnić swoją kolekcją o „Krew, pot i łzy”.

   
  Album został wydany w 2004 roku, gdy na muzykę rap w naszym kraju panował największy boom. W przeciągu kilkunastu miesięcy cały nakład się wyprzedał. Dopiero po 7 latach za naszą sprawą na rynek trafi kolejna, wznowiona porcja płyt. W międzyczasie PIH stał się jednym z najpopularniejszych raperów w kraju, zdobył status „Złotej Płyty” za "Kwiaty Zła", zagrał setki koncertów na terenie całej Europy a jego teledyski mają po kilka milionów wyświetleń.
   
  Gościnnie na „Krew, Pot i Łzy” pojawił Gutek (Indios Bravos), Pezet, Fenomen, Lerek, Ten Typ Mes (2cztery7), Chada, Pyskaty, HST (Czarne Złoto), Dwie Asie i inni.
   
  TRACKLISTA:
  Otwórz Do Mnie Ogień Gośc. Gutek
  Chłopiec
  2003
  Nigdy Już Nie Wróci Gośc. Siloe (TELEDYSK)
  40%
  Miazga Gośc. Mes, Pezet
  Zaklubować Się Na Śmierć Gośc. Lerek, Borixon
  Potrzebny Jest Na To Czas Gośc. Chada, 1z2
  Krew, Pot I Łzy Gośc. Dwia Asie
  Spojrzenia Na Nas Gośc. Fenomen, Dwie Asie
  S.O.S. Gośc. Pyskaty, Hst
  Hawajskie Koszule 2 Gośc. Pyskaty Skurwiel
  Cokolwiek Gośc. Dwie Asie (TELEDYSK)
  Wariat Gośc. MyNieMy
  W Obiegu
  Daje Rap Muzykę 04 Gośc. D.W.A.
  Pocałunek Śmierci
  O Czym Marzą Dziewczyny

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu