Pobieranie Piosenki

Boys - Jestes Szalona

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Boys, Jestes, Szalona, Jestes Szalona
 • Dodano: 2011-03-27
 • Pobrań: 55


 • Plik mp3 Boys - Jestes Szalona do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Boys - Jestes Szalona download, Boys - Jestes Szalona zippy, Boys - Jestes Szalona pobierz, Boys - Jestes Szalona zippy, Boys - Jestes Szalona download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Boys - Jestes SzalonaNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Boys - Jestes Szalona download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Boys - Jestes Szalona pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  Michał Wiśniewski, to postać, która uwielbia kiedy się o nim mówi. Tak samo jest teraz, ponieważ zaangażował się on w kampanię wyborczą partii, która ma dość krótki staż na rynku, czyli Polska Jest Najważniejsza. Jest to partia, w której działa Paweł Poncyljusz, który w swoim programie wyborczym ma dość ciekawą rzecz. Mianowicie jest on za legalizacją gry karcianej takiej jak poker. Jak podkreśla Michał Wiśniewski, to właśnie ten punkt programu wyborczego przekonał go, żeby pójść na wybory i oddać głos na PJN. Oczywiście legalizacja gry w pokera to dość odważna decyzja jaka może trochę namieszać w naszym życiu codziennym, ponieważ wyjście pokera „na ulice” i tworzenie jakiś klubów przyjaciół pokera, czy samych klubów pokerowych może spowodować, że coraz więcej ludzi może stać się nałogowymi graczami. Osobiście nie podzielam zdania Michała, a wręcz przeciwnie, ponieważ uważam, że hazard nie jest czymś dobrym. Jak widać Michał Wiśniewski uważa inaczej. Polska Jest Najważniejsza, to partia jaka obecnie stara się na siebie zwrócić uwagę poprzez odważne i nie do końca dobre decyzje związane z zmienianiem Polski. Tak podsumowując, to wypada również powiedzieć o tym, że angażowanie do swoich kampanii jakiś gwiazd muzyki, czy gwiazd telewizyjnych to taki magnez, który ma przyciągać uwagę innych, którzy dzięki temu zdecydują się na oddanie głosu właśnie na nich. Michał Wiśniewski to osoba, która zdecydowanie potrafi przyciągnąć uwagę ludzi.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu