Pobieranie Piosenki

Powiedziała mi to lala

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Powiedziała, lala, Powiedziała mi to lala
 • Dodano: 2011-03-28
 • Pobrań: 288


 • Plik mp3 Powiedziała mi to lala do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Powiedziała mi to lala download, Powiedziała mi to lala zippy, Powiedziała mi to lala pobierz, Powiedziała mi to lala zippy, Powiedziała mi to lala download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Powiedziała mi to lalaNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Powiedziała mi to lala download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Powiedziała mi to lala pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  Jak pisaliśmy niedawno to polski zespół Bajm bije prawdziwe rekordy związane z sumami jakie są przelewane na ich konto za koncerty w jakich biorą udział. Wcześniej pisaliśmy o 85 tysiącach za jeden koncert, a jak się dowiedzieliśmy ostatnio, to w tym roku za sylwestrowy występ otrzyma on aż ćwierć miliona złotych. 250 000 tysięcy wynegocjowała z organizatorami sama liderka i wokalista zespołu, czyli Beata Kozidrak. Jak ustaliliśmy to będzie to największa kwota jaką zgarnie zespół Bajm za jednorazowy występ. Za 10 minut ubiegłorocznego występu na Sylwestrowej gali zespół otrzymał aż 200 000 złotych. Oczywiście teraz kwota wyższa o 50 tyięcy zobowiązuje do nieco dłuższego występu i takowy zespół Bajm da wszystkim widzom. Sylwester zostanie zorganizowany w Lublinie. Miasto to jest rodzinnym miastem Beaty Kozidrak, dlatego też można powiedzieć, że zarobi ona ćwierć miliona złotych za kilka minut pracy i to nie wychodząc z domu! Dla niektórych z nas jest to prawdziwy szok, przez który ciężko nam będzie otrząsnąć. Każdy z nas marzy o tym, żeby zarobić trochę grosza nie wychodząc z domu, ale nie każdemu z nas się to udaje tak jak udaje się Beacie i członkom zespołu Bajm. Porzucając już wszystkie kwoty pieniężne to musimy też powiedzieć sobie wprost, że jednak Bajm jest klasowym polskim zespołem, dla którego występy za takie kwoty mogą być czymś normalnym. Ja zapewne z chęcią wybiorę się na tego sylwestra i zdam wam z niego relację, a szczególnie z występu Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. 

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu