Pobieranie Piosenki

Powiedziała mi to lala

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Powiedziała, lala, Powiedziała mi to lala
 • Dodano: 2011-03-28
 • Pobrań: 212


 • Plik mp3 Powiedziała mi to lala do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Powiedziała mi to lala download, Powiedziała mi to lala zippy, Powiedziała mi to lala pobierz, Powiedziała mi to lala zippy, Powiedziała mi to lala download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Powiedziała mi to lalaNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Powiedziała mi to lala download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Powiedziała mi to lala pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  Podczas ostatniego weekendu w telewizji mogliśmy zaobserwować kolejne edycję programów z serii talent show. Jednym z nich jest niewątpliwie „Mam Talent”. Jest to program, który możemy obserwować na antenie programu TVN, którego obecnie jest już czwarta edycja. Tak się złożyło, że w sobotę, czyli 1 października mogliśmy zaobserwować niesamowity talent jeden z dziewczyn, które zdecydowały się na występowanie w tym programie. Mianowicie mam tutaj na myśli Ewelinę Lisowską, która zdecydowanie powaliła wszystkich swoim wykonaniem. Zaśpiewała piosenkę z repertuaru Katy Perry, której tytuł brzmi „E.T.”. Jej wykon naprawdę był świetny. Agnieszka Chylińska nie szczędziła ciepłych słów kierowanych pod adresem Eweliny podobnie też powiedziała Małgorzata Foremniak, lecz zdecydowanie publiczności podpadł Robert Kozyra, którego zdaniem, Ewelina „jechała” momentami Shakirą. Oczywiście nikt nie jest w stanie zgodzić się z ta opinią Roberta, ale poza tym to chyba trzeba powiedzieć, że ten juror zwyczajnie nie zna się za dobrze na muzyce. Niemniej jednak Ewelina Lisowska to talent czystej wody, który teraz może naprawdę wypłynąć na wielkie wody. Być może w „Mam Talent” jest już grupa śpiewaków, którzy są również bardzo dobrzy, ale nikt nie jest tak skromny jak Ewelina. Ja osobiście życzę jej dojścia do samego finału, a tam… no właśnie, tam musi po prostu wypaść jak najlepiej i zdobyć serca widzów przed domowymi odbiornikami telewizyjnymi.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu