Pobieranie Piosenki

gamna staj po polsku

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: gamna, staj, polsku, gamna staj po polsku
 • Dodano: 2013-03-11
 • Pobrań: 47


 • Plik mp3 gamna staj po polsku do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  gamna staj po polsku download, gamna staj po polsku zippy, gamna staj po polsku pobierz, gamna staj po polsku zippy, gamna staj po polsku download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  gamna staj po polskuNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka gamna staj po polsku download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do gamna staj po polsku pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  Jakiś czas temu polska wokalistka, Katarzyna Wilk zaliczyła upadek podczas koncertu na żywo w Top Trendy Festiwal. Oczywiście mimo upadku wykazała się wielkim profesjonalizmem i tym, że potrafiła wstać i dalej śpiewać. Spotkało się to z ogromną aprobatą publiczności.

  Ostatnio wyczyn Kasi Wilki powtórzyła znana wokalistka Rihanna. Podczas koncertu w hali w hali Rexall Place w Edmonton wokalistka potknęła się i efektownie upadła na kolana i ręce. Być może to nie był upadek, a jakiś gest w stronę publiczności, który miał podziękować im za to, że tak licznie przybyli na koncert?

  Tego nie wiemy, ale doszukując się podobieństwa między tymi dwoma upadkami możemy wysnuć jedną tezę… Nasza polska Kasia Wilk jest większą profesjonalistka niż Rihanna. Kasia po upadku nadal śpiewała, a światowej gwiazdce wypadł mikrofon i dopiero po chwili zaczęła kontynuować swój występ.

  Być może Rihanna widziała upadek Kasi Wilk i czytała później pozytywne opinie na temat jej zachowania i również chciała zaskoczyć czymś swoich fanów?

  No może to przesadzona wersja wydarzeń, ale być może właśnie tak było. Poza tym ktoś taki jak Rihanna, która cieszy się światową sławą często wywraca się na scenie, więc może jest to jej jakiś element zaskoczenia.

  Moim zdaniem, gwiazdy muzyki to profesjonaliści, dla których żaden kompromitujący upadek, czy inne przypadłości sceniczne nie wpłyną negatywnie na ich występ i z szacunku do zgromadzonej publiczności będą kontynuować występ dalej.

  Jak pokazały ostanie wydarzenia, to profesjonalistkami możemy nazwać Kasię Wilk i Rihannę, które ostatnio „zaliczyły glebę”. 

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu