Pobieranie Piosenki

Kamil Bednarek - Jestem Płyta Pobierz, Download

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Tracklista

Kamil Bednarek - Think about tomorrow 
Kamil Bednarek -  Jestem sobą 
Kamil Bednarek -  Światu brakuje troski 
Kamil Bednarek -  Keep on tryin’ 
Kamil Bednarek -  Dni których jeszcze nie znamy 
Kamil Bednarek -  Salut! 
Kamil Bednarek -  Chodź ucieknijmy … 
Kamil Bednarek -  Dla Ciebie 
Kamil Bednarek -  Revolution 
Kamil Bednarek -  Jest takie miejsce 
Kamil Bednarek -  Fly away 
Kamil Bednarek -  Nie chcę wyjeżdżać stąd 
Kamil Bednarek -  Cisza

Pobierz Najnowszą płytę Kamila Bednarka z roku 2012 download o nazwie Jestem z zippyshare, lub chomikuj.
nowa płyta bednarka mp3

Informacje o pliku:

 • Tagi: Kamil, Bednarek, Jestem, Kamil Bednarek
 • Dodano: 2012-11-29
 • Pobrań: 56


 • Plik mp3 Kamil Bednarek - Jestem Płyta Pobierz, Download do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Kamil Bednarek - Jestem Płyta Pobierz, Download download, Kamil Bednarek - Jestem Płyta Pobierz, Download zippy, Kamil Bednarek - Jestem Płyta Pobierz, Download pobierz, Kamil Bednarek - Jestem Płyta Pobierz, Download zippy, Kamil Bednarek - Jestem Płyta Pobierz, Download download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Kamil Bednarek - JestemNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Kamil Bednarek - Jestem download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Kamil Bednarek - Jestem pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz
  Drozd napisał(a):
  Dodano dnia: 2013-04-09 22:06:43

  Mega;D

  Hejejej napisał(a):
  Dodano dnia: 2013-02-07 19:02:17

  O bożee *.* kocham go <3
   

  Jak już zdążyliśmy zauważyć w świecie show-biznesu muzycznego są pewne „żelazne osoby”, które wbrew wszystkim ustaleniom zawsze utrzymują swoje zdanie. I taką właśnie była Marysia Sadowska, która od zawsze upierała się przy tym, że śluby nie są dla niej…, a tym czasem artystka jest w ciąży! Trzeba zauważyć, że od dwóch lat jest zaręczona z Adrianem Łabanowskim, ale jak sama przyznaje t nie jest jej śpieszno do ślubu. Ślub to na pewno wielka rzecz w życiu każdego człowieka, zwłaszcza kobiety, ale czy na pewno jest to tak duże wydarzenie w życiu Marysi? Moim zdaniem nie. Jak widać po artystce, to póki co nie śpieszno jej do powiedzenia sakramentalnego „tak” przed ołtarzem. Marysia Sadowska zdecydowała się na przerwanie kariery, a pierwsze koncerty będzie dawać dopiero późną wiosną przyszłego roku. Moim zdaniem takie zachowanie artystki ma na celu zwrócić uwagę na to, że od jakiegoś czasu zwyczajnie o niej cicho. Ciąża w świecie muzycznym zawsze wzbudza pewne zamieszanie i ponowne zwrócenie blasku fleszy na mamę, czy tatę przyszłego dziecka. Sprawa ślubu nadal pozostaje natomiast nie wyjaśniona i nie wiadomo, czy Adrian będzie mógł przykuć do siebie Marysię na stałe. Póki co młodzi narzeczeni (już od dwóch lat:P ) będą zapewne budować swoje gniazdko gdzieś w zaciszu, gdzie blask fleszy ich nie doścignie… być może za miesiąc lub dwa usłyszymy o ich cichym ślubie? Tego nie wiemy, ale wiemy jedno… dziecko urodzi się pod koniec bieżącego roku.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu