Pobieranie Piosenki

Horytnica - Katynskie Lzy

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: Horytnica, Katynskie, Lzy, Katynskie Lzy
 • Dodano: 2012-03-21
 • Pobrań: 36


 • Plik mp3 Horytnica - Katynskie Lzy do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  Horytnica - Katynskie Lzy download, Horytnica - Katynskie Lzy zippy, Horytnica - Katynskie Lzy pobierz, Horytnica - Katynskie Lzy zippy, Horytnica - Katynskie Lzy download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  Horytnica - Katynskie LzyNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka Horytnica - Katynskie Lzy download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do Horytnica - Katynskie Lzy pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  Ostatnim czasem na polski rynek muzyczny wypłynęło kilka młodych i nowych zespołów, które z powodzeniem przyciągają do siebie swoich fanów. Moje serce zdobył zespół Luxtorpeda. Zespół narodził się pod wpływem pragnienia jakie miał znany wszystkim Robert „Litza” Friedrich. Muzyk takich formacji jak KnŻ, 2Tm2,3, czy Arka Noego wspólnie ze swoimi 4 przyjaciółmi założył w ubiegłym roku zespół o nazwie Luxtorpeda. W składzie zespołu zobaczymy: Litze, Roberta Drężyka, Krzysztofa Kmiecika, Tomasza Krzyżaniaka. Obecny skład powiększył się o poznańskiego rapera Przemysława „Hansa” Frencela. 9 maja tego roku ukazała się debiutancka płyta tego młodego zespołu, który w bardzo krótkim czasie zdobył sobie mase fanów i wielbicieli. Niesamowite dwa głowy w każdym utworze, które są tak naprawdę zupełnie inne i niesamowicie energiczne i mocne granie powoduje, że płyty słucha się z fanatyzmem. Poza tym Litza współpracował na solową płytą Hansa, a ten zainspirowany rockowymi brzmieniami zgodził się grać wspólnie pod nazwą Luxtorpeda. Być może zespół ma dość nie duży staż na rynku muzycznym, ale takie kawałki jka „Za Wolność”, „Autystyczny”, „niezalogowany”, „Trafiony zatopiony”, „3000 świń” powodują, że rodzą się wśród nas dreszcze i chce się ich słuchać cały czas. Twórczość zespołu została doceniona przez słuchaczy i zespół Luxtorpeda zagra w tym roku na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Moim skromnym zdaniem, zespół Hansa i Litzy zasługuje na uznanie i szacunek. Dwóch zupełnie odmiennych artystów spotyka się i nagle robią coś co według mnie przechodzi o istny majstersztyk., serdecznie zapraszam do słuchania.

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu