Pobieranie Piosenki

najmilsza w szkole jest przerwa

Ten plik Mp3 można pobrać z serwera zippyshare lub odsłuchać przy użyciu odtwarzacza wrzuta. Na dole strony znajdziesz podobne piosenki tego wykonawcy. Możesz też dodać komentarz lub ocenić dany utwór.

Informacje o pliku:

 • Tagi: najmilsza, szkole, jest, przerwa, najmilsza w szkole jest przerwa
 • Dodano: 2011-11-30
 • Pobrań: 268


 • Plik mp3 najmilsza w szkole jest przerwa do pobrania możesz wyszukać wpisując:
  najmilsza w szkole jest przerwa download, najmilsza w szkole jest przerwa zippy, najmilsza w szkole jest przerwa pobierz, najmilsza w szkole jest przerwa zippy, najmilsza w szkole jest przerwa download mp3.

  Zobacz Oficjalny Teledysk z YouTube


  najmilsza w szkole jest przerwaNa tej stronie można pobrać nowa najnowsza piosenka najmilsza w szkole jest przerwa download mp3 - zippyshare. Jesli chcesz za darmo do pobrania ściągnąć utwory, mp3, piosenki podobne do najmilsza w szkole jest przerwa pobierz mp3, na stronie mamy też inne darmowe mp3 do sciagniecia i pobrania za free. Sprawdz wyszukiwarka mp3 ktora przeszukuje baze piosenek na stronie. Paczki mp3 codziennie nowe dodajemy także wiesz.

  Dodaj komentarz   

  „Plamy na Słońcu” taki tytuł posiada najnowszy singiel promujący płytę Kazika na Żywo. Niestety singiel ten stal się bardzo popularny ponieważ było on powodem głośnej kłótni pomiędzy Kazikiem, a stacją radiową Eska Rock, która to chciała skrócenia trwającego blisko 6 minut utworu, a Kazik się na to nie godził i podesłał rozgłośni wersję piosenki zagranej dwa razy szybciej. Singiel „Plamy na Słońcu” znajduje się na płycie zatytułowanej „Bar La Curva”. Kontrowersyjny tytuł po raz kolejny pokazuje to, że Kazik nie tworzy byle czego, a daje nam naprawdę porządną dawkę dobrej muzyki. Na płycie znaleźć będziemy mogli takie utwory jak: „Bar La Curva”, „Mój Synku”, „Hanna Gronkowiec walczy”, „Czemu ah czemu”, „Marzenie swoje miej”, „Przeciętny na pół”, „Jak zło się rodzi”, „Polska jest ważna”, „Plamy na Słońcu”, „Nie ma Boga”, „Nikomu nie cofam poparcia”, „Szybciej”, „Skończyłem się” i „Ballada o Janku Wiśniewskim”. Warto też jest dodać, że nad płytą pracowali także: Robert "Litza" Friedrich (gitara), Adam "Burza" Burzyński (gitara), Michał Kwiatkowski (bas) i Tomasz Goehs (perkusja). Osobiście uważam, że KNŻ stworzył naprawdę solidną płytę, która niesie cos z sobą. Co niesie? To chyba będzie musiał odkryć każdy z nas indywidualnie, ponieważ uważam, że każdy odsłuch całej płyty w całości daje nam inne spojrzenie na pewne sprawy. Serdecznie polecam najnowszą płytę KNŻ ponieważ naprawdę jest co polecać!

  przewiń do góry
  Kamil Bednarek Bednarek u Wojewódzkiego Star Guard Muffin - Szanuj Muzodajnia Must Be The Music
  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu