Pih - Krew, Pot I Łzy


Pih - Krew, Pot I Łzy

Już wkrótce na rynku ukaże się reedycja jednej z najlepszych płyt w historii polskiego Hip Hopu. Mimo, że drugi solowy album białostockiego rapera Piha w momencie premiery przez wielu został niedoceniony, tak po paru latach zyskał miano „białego kruka” trudno dostępnego nawet na aukcjach kolekcjonerów. W końcu dzięki wytwórni Step Records wszyscy fani Piha będą mogli uzupełnić swoją kolekcją o „Krew, pot i łzy”.

 
Album został wydany w 2004 roku, gdy na muzykę rap w naszym kraju panował największy boom. W przeciągu kilkunastu miesięcy cały nakład się wyprzedał. Dopiero po 7 latach za naszą sprawą na rynek trafi kolejna, wznowiona porcja płyt. W międzyczasie PIH stał się jednym z najpopularniejszych raperów w kraju, zdobył status „Złotej Płyty” za "Kwiaty Zła", zagrał setki koncertów na terenie całej Europy a jego teledyski mają po kilka milionów wyświetleń.
 
Gościnnie na „Krew, Pot i Łzy” pojawił Gutek (Indios Bravos), Pezet, Fenomen, Lerek, Ten Typ Mes (2cztery7), Chada, Pyskaty, HST (Czarne Złoto), Dwie Asie i inni.
 
TRACKLISTA:
Otwórz Do Mnie Ogień Gośc. Gutek
Chłopiec
2003
Nigdy Już Nie Wróci Gośc. Siloe (TELEDYSK)
40%
Miazga Gośc. Mes, Pezet
Zaklubować Się Na Śmierć Gośc. Lerek, Borixon
Potrzebny Jest Na To Czas Gośc. Chada, 1z2
Krew, Pot I Łzy Gośc. Dwia Asie
Spojrzenia Na Nas Gośc. Fenomen, Dwie Asie
S.O.S. Gośc. Pyskaty, Hst
Hawajskie Koszule 2 Gośc. Pyskaty Skurwiel
Cokolwiek Gośc. Dwie Asie (TELEDYSK)
Wariat Gośc. MyNieMy
W Obiegu
Daje Rap Muzykę 04 Gośc. D.W.A.
Pocałunek Śmierci
O Czym Marzą Dziewczyny
przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u