MBTM 2 - czy będą takie emocje jak w debiucie?


 

Ostatnio na wiosnę stacje telewizyjne dostarczyły nam wiele emocji, ponieważ wypuściły na swoje anteny niesamowite programy muzyczne, które jak się później okazało były strzałem w dziesiątkę.

Jednym z takich programów był polsatowski Must Be The Music. Program ten był przeznaczony nie tylko dla indywidualistów, ale również dla zespołów, których w Polsce brakowało.

Jak się później okazało to był świetny pomysł. Na castingach pojawiło się bardzo dużo ciekawych i barwnych zespołów, które powoli zyskiwały coraz więcej fanów w całej Polsce.

Enej, NOKO, Rotten Bark, PodobaMiSię, czy Heros get Rememberd na długo zapadną w naszych pamięciach.

Duża konkurencja i wysoki poziom umiejętności sprawił, że w półfinałach zobaczyliśmy tylko najlepszych. Jak pokazały wyniki końcowe, to zespołów potrzebujemy najbardziej w Polsce. Sukces jaki odniósł pierwszy sezon tego programu muzycznego sprawił, że już wkrótce na antenie pojawi się drugi sezon.

Eliminacje do programu zaczynają się już niebawem, bo 3 lipca w mieście zwycięzców poprzedniej edycji zespołu Enej, czyli Olsztynie.

Co tym razem będziemy mogli zaobserwować? Co pokażą nam młodzi i Ci starsi wykonawcy? Może znów naszymi sercami zawładnie jakiś fenomenalny zespół, który do tej pory nie miał mocnego przebicia i nie potrafił zyskać większego elektoratu niż swoje okolice?

O tym przekonamy się już w niedzielę w Olsztynie. Moim zdaniem polska scena muzyczna jest naprawdę bardzo bogata w różnych artystów, tylko musimy je odpowiednio wyszukiwać i pomagać w ich popularyzacji na całą Polskę, a to właśnie robi MBTM!

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u