Kamil Bednarek Facebook Biografia StarGuardMuffin Mam Talent Płyta Mp3


Pobierz Płytę Star Guard Muffin - Szanuj


DODAJ NA FACEBOOK
Dodaj na Facebook

POKAŻ INNYM

Kamil Bednarek Kuba Wojewódzki


Kamil Bednarek, StarGuardMuffin - Podwójna Platyna (14-01-2011)

StarGuardMuffin koncert - Warszawa - Palladium 13-01-2011

Star Guard Muffin - Dzień Dobry TVN - Sylwester - 31.12.2010

Dziewczyna Kamila Bednarka

Na naszej stronie można zobaczyć zdjęcie Kamil bednarek z dziewczyną. Kamil bednarek i jego dziewczyna są bardzo szczęśliwi. Na samym dole można zobaczyć zdjęcia z photoblog dziewczyny kamila bednarka.

Złota Płyta Szanuj

Kamil Bednarek i Star guard muffin - Kultowa Wrocław 09.12.2010


Kamil Bednarek wszystkie wystepy w mam talent oraz Kamil Bednarek - Is This Love - koncert Namysłów 08.12.2010

Kamil Bednarek koncert w bydgoszczy

Kamil Bednarek - Jamajka w Sercu - Po raz kolejny w Dzień Dobry TVN (DDTVN)

Kamil wyznał że nie zamierza już iść do szkoły oficerskiej ponieważ jego marzenie z muzyką się spełniło. Kamil oznajmił że skończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia na saxofonie. Plany na najbliższe pół roku - granie koncertów. Kamil jak zwykle w programie uśmiechnięty od ucha do ucha i wesoły :)

Koszulki T-Shirt SGM

Już wkrótce będzie można kupić koszulki z logo zespołu SGM

Kamil Bednarek Koszulki

Kamil Bednarek - każdego dnia koncert

Nie wiem czy wiecie ale Kamil Bednarek stał się tak popularny że każdego dnia gra koncert w każdym zakątku Polski, rzadko przerywa na 1-7 dni. W styczniu 2011 roku Kamil będzie występował na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Załoga nie odpisuje na myspace ani na nk ponieważ setki tysiące pytań zasypują ich każdego dnia.

Kamil Bednarek - będzie złota płyta, szanuj sprzedaje się jak ciepłe bułeczki

Ja nadal nie mogę w to uwierzyć jak ten chłopak jest sławny lubiany i ceniony wśród swoich fanów i odbiorców. Minęło już sporo czasu od finału programu mam talent oraz od pierwszego wystepu kamila bednarka a jego płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Chłopak na prawdę tworzy dobrą muzykę, ale takiej ilości sprzedanych płyt w tak krótkim czasie jeszcze nie widziałem. Wyprzedza największych faworytów sprzedaży jeśli chodzi o czas, takich jak Peja. W Tydzien schodzi tysiące płyt z półek w sklepach z napisem Star Guard Muffin a na allegro.pl aż roi się od miniaturki z zielonym tłem i grupką ludzi przebranych za zwierzęta. Gratulacje chłopie, jesteś wielki. Będzie złota płyta jak nic. To jest na prawdę prawdziwy polski okaz. Miliony odtworzeń i wyświetlen jego muzyki filmów z jego udziałem. To jest na prawdę nie wyobrażalne jak ten chłopak jest sławny, ale należy mu się bo ma talent, głos idealny i no wdzięk, prawdziwy mężczyzna. Nie wiem jak u niego z dziewczyną ale przeciez jak on przechodzi przez miasto to tysiąc dziewczyn go zaczepi...

Kamil Bednarek - Ilość sprzedanych płyt

Merlin - 1 miejsce

Kamil Bednarek - Merlin

Empik- 1 miejsce

Kamil Bednarek - Empik

MySpace- 1 miejsce

Kamil Bednarek - Empik


Kamil Bednarek u Kuby Wojewódzkiego

Zobacz odcinek online na naszej stronie Kamil Bednarek Kuba Wojewódzki lub pobierz za darmo na dysk.

Kamil Bednarek nie wygrał – fani są oburzeni

Ta edycja zakończyła się dla wielu osób nie tak, jak trzeba. Kamil Bednarek, faworyt bardzo dużej ilości Polaków i Kuby Wojewódzkiego zajął drugie miejsce. Wyprzedziła go 11-letnia Magda Welc i to ona otrzymała główną nagrodę w wysokości 300 tys. złotych.

Do finałowej trójki, oprócz Kamila i Magdy zakwalifikował się jeszcze Piotrek Lisiecki. Wszyscy serca publiczności podbijali swoimi głosami. Przed ogłoszeniem ostatecznego wyniku, prezenterzy potrzymali ich trochę w niepewności, by wreszcie oznajmić, że Piotr Lisiecki zajął trzecie miejsce. Potem pojawiła się informacja, że zwyciężyła Magda.

Jestem autorem tych tekstów.Nie ZEZWALAM na ich kopiowanie! Ustawa o ochronie praw autorskich.

Kamil Bednarek został pominięty. Przez chwilę pozostał na scenie stojąc z boku, potem pogratulował Magdzie gestem. Nie miał nawet możliwości podziękować fanom za, że głosowali na niego. A wyglądało, jakby właśnie o to przez chwilę wzrokiem pytał Marcina Prokopa. A fanów Kamil zdobył sobie wielu. I to właśnie oni, ci wszyscy ludzie, którzy wspierali go, głosowali na niego, byli bardzo zawiedzieni tą sytuacją. Dla nich był tylko jeden zwycięzca. Kamil Bednarek. Niezadowolenie dało swój wyraz w wypowiedziach. Pojawiły się nawet opinie, że finał „ustawiono”. Wiele osób wypowiadało się, że pieniądze zdecydowanie bardziej przydałyby się muzykowi, którego zespół właśnie wydaje płytę, niż dziecku, za które decydują rodzice. Posypał się grad komentarzy na temat „brania na litość” czy występu dzieci w programach tego typu w ogóle. Krytykowano program, Magdę, siebie nawzajem w dyskusjach. Bardziej porywczy fani Kamila Bednarka okazywali nie tylko niezadowolenie, ale i złość, dając temu wyraz w bardzo niepochlebnych wypowiedziach. Być może szkoda, że Kamil Bednarek nie wygrał. Zdecydowanie szkoda, że go pominięto i nie mógł nawet się wypowiedzieć. Ale szkoda również, że od razu „winą” (jeśli można tak nazwać) obarczono małą dziewczynkę o dojrzałym głosie, która wygrała zamiast „ich” faworyta. Poza tym – głosowali ludzie. Ktoś wysłał więcej smsów na Magdę niż na Kamila. Minie trochę czasu, zanim emocje ostygną, do tego czasu nie będzie można raczej odpowiedzieć tak jak spokojnie zrobił to Kamil Bednarek, zapytany przed ogłoszeniem wyników o napięcia, uczucia – że jest dobrze.

Kamil Bednarek Finał

Piosenka którą Kamil Bednarek wykonał w finale programu Mam Talent nosi tytuł Is This Love. Niestety Finał okazał się porażką i Kamil Bednarek przegrał z Magdą Welc zajmując 2 miejsce na podium.

Duże opuźnienia w wysyłce płyt Szanuj.
Jako iż urzekł mnie Kamil Bednarek tak jak i was, postanowiłem zakupić jego płytę gdyz należy mu się za to jak śpiewa, i za jego talent, jeszcze przed premierą na oficjalnej stronie artysty. Dokładna data zamówienia mojej płyty to 11 listopada 2010 roku, opcja wpłata na konto, niestety do dzisiaj jeszcze nie otrzymałem płytyki więc nie mogę wam zrobić jej recenzji ani zaprezentowac jak wygląda. Na oficjalnej stronie można się dowiedziec że jest spore opóźnienie, także wszyscy którzy czekają na przesyłkę tak samo jak ja, chcę uspokoić że płyta wkońcu dojdzie.

Brak oficjalnego profilu na facebook.
Istnieje profil który ma ponad 32 tysiące fanów o nazwie kamil bednarek facebook. Osoba podpisująca się "dzieki wszystkim za głosy" niestety nie jest to Kamil Bednarek, gdyż jak można wyczytać po prawej stronie profilu, został on założony przez jakiegoś fana. Tak czy inaczej zyskał on sporą ilość odwiedzających i teraz ma od kogo czytać wiadomości, gdyż młode fanki zasypują go na pewno dużą ilością wiadomości.

Ponad 100 sprzedanych płyt oraz 250 tysięcy odtworzeń w 2 dni!
Na allegro już zostało sprzedanych ponad 100 płyt a aukcja trwa dopiero 2 dni. Na oficjalnym profilu Kamila na myspace, można zobaczyć wszystkie utwory za darmo odsłuchać od 15 listopada od godziny 12:00 przesłuchano je juz ponad 250 tysięcy razy. To świadczy o tym jakim Kamil Bednarek stał się wielkim fanem wśród zarówno młodych i tych starszych widzów Mam Talent.

Kamil Bednarek – kolejny sukces w Mam Talent

Co mówią ludzie?
Kamil Bednarek to młody chłopak (ma 19 lat), o którym szersza publiczność usłyszała dzięki występowi w Mam Talent. Od tamtej pory o Kamilu głośno w mediach – znajduje się na nagłówkach artykułów, słychać o nim w radio, a Internet dosłownie huczy powtarzaniem jego nazwiska. Dzięki swojemu głosowi zyskał rzesze fanów – trzeba przyznać, że głównie płci żeńskiej. Jak Kamil Bednarek i jego występy oceniane są przez innych?
Często w wypowiedziach występują takie sformułowania, jak „ma talent”, „zajdzie daleko”, „zakochałam się”, „zupełnie mnie oczarował”. Część osób zwraca głównie uwagę na wykonywanie piosenek w aranżacji reggae, ponieważ jest bliska ich sercom. Inni podziwiają barwę głosu, nawet jeśli nie słuchają tego konkretnego gatunku muzyki. Części kobiet Kamil po prostu się podoba. Wszystkie trzy cechy, wzmocnione przez promocję w programie, dają spore szanse na zaistnienie w muzycznym show-biznesie. Ludzie mówią też o niedawnym występie grupy Bednarka – Star Guard Muffin w łódzkiej Dekompresji. W związku z zespołem, pojawiło się też trochę negatywnych opinii na temat spychania pozostałych muzyków grupy w cień.

Twarz zespołu

Sukces, jaki Kamil Bednarek odniósł w Mam Talent, pozwolił mu lepiej wypromować swoje umiejętności. Jednocześnie zachęcił wielu odbiorców do zapoznania się z nowo wydaną przez Star Guard Muffin płytą „Szanuj”. Kamil jest twarzą zespołu, ale sam w nim nie gra. A już mówi się „Kamil Bednarek z zespołem”. Takie sformułowania pomijają to, że zespół ma nazwę i osobowość – i to niektórym fanom się nie podoba. Jak czytamy na jednym z for:

„Zdenerwowało mnie, kiedy usłyszałam z głośników: - Dziś w Dekompresji wystąpi Kamil Bednarek! Przecież to nie jest tak do końca prawda. Nie będzie występował sam, lecz z kolegami z SGM”.

Ale z postawy Kamila nie wynika, żeby wywyższał się nad grupę, to raczej medialna kreacja. On sam w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN 14 listopada powiedział:

„Ja żyję jeszcze tym, że wydaliśmy płytę 19-go listopada. W ogóle pozdrawiam cały Star Guard Muffin – mój zespół – kochany. Tak jest – tu wskazał na koszulkę z nadrukiem okładki płyty - Na razie tym żyję. To jest spełnione marzenie…”.

Jestem autorem tych tekstów.Nie ZEZWALAM na ich kopiowanie! Ustawa o ochronie praw autorskich.

Gdzie są dredy, co ze zdrowiem i kukurydzą
Kamil ściął dredy. O tym też głośno. Niektórzy krytykują, inni chwalą. On sam w wywiadzie nie dał jasnej odpowiedzi, co o tym zadecydowało. Stwierdził, że włosy zrobił spontanicznie, w przełomowym momencie życia i dobrze się z nimi czuł na scenie. Teraz chciał odpocząć, ze względu na „pewne” sytuacje. Ale w przyszłości ma zamiar wrócić do swojej „kity”.

A co ze zdrowiem? W wywiadzie Kamil mówił też o swoich problemach ze zdrowiem, o tym, że przed występem w półfinale Mam Talent miał gorączkę i problemy z gardłem. Na ten temat istnieją jednak inne opinie. Pewne niesprawdzone sugestie mówią o tym, że Kamil w czasie występu znajdował się pod wpływem marihuany. „Ale czy on nas rozumie?” – zapytała nawet Agnieszka Chylińska w pewnym momencie. Kuba Wojewódzki jak zwykle żartował. Tym razem odniósł się do innego wywiadu z Kamilem Bednarkiem, z przed półfinału, który odbył się przy polu kukurydzy – „To wy tam w Lipkach kukurydzę jaracie?”

Same Lipki są niewielką wsią w gminie Skarbimierz, w powiecie brzeskim. Liczą około 650 mieszkańców. Po półfinałowym występie, Kamil mówił, że co prawda w Brzegu spędza dużo czasu, ale jego domem i jego Jamajką są właśnie Lipki. Jeszcze raz wspomniał o tym, pozdrawiając Lipki po występie.

Pora na finał
Kamil znajduje wśród fanów duże poparcie. Przed nim występ finałowy, przed którym zastanawia się nad utworem. Tym razem chce porwać publiczność i jury bardziej żywiołowym utworem, niż dotychczasowe covery w spokojnym wykonaniu. Finał 27 listopada. Jak na razie, Kamil wydaje się być typowanym laureatem Kuby Wojewódzkiego. Ten nawet powiedział: „mam marzenie, że spotkamy się w finale”. Zaraz potem dorzucił, wskazując na swoją zawstydzoną tym bratanicę, że ma nadzieję, że Kamil się z nią spotka, ponieważ ona go uwielbia. Ale to pierwsze stwierdzenie można zestawić z wypowiedzią po pierwszym występie, kiedy Kuba powiedział, że i tak wygra Bednarek. Finał 27 listopada. Pozostaje odliczać dni.

Starguardmuffin piosenki z plyty, lista piosenek
Mam Talent Bednarek


Pobierz Płytę Star Guard Muffin - Szanuj
Płytę Kamila Bednarka można kupić na starguardmuffin.art.pl, wysyłka od dnia 15 listopada, natomiast w sklepach płyta ukaże się dnia 19 listopada. Można kupić też na allegro od producenta.

Skad sciagnac plyte star guard muffin?

Kamil bednarek nowa płyta 98,3 MB - Pobierz, Download, za darmo z tej strony do sciagniecia.

NOWA PŁYTA STAR GUARD MUFFIN SZANUJ ZOBACZ RECENZJE PŁYTY WRAZ Z OPISEM WSZYSTKICH UTWÓRÓW NA PŁYCIE.

KAMIL BEDNAREK NOWA PŁYTA DO POBRANIA ZA DARMO, SZANUJ DOWNLOAD, POBIERZ

Star Guard Muffin - Szanuj - Promomix

Nowa Płyta Star Guard Muffin - Szanuj do pobrania, download, pobierz

Już wkrótce dnia 15-11-2010, nowa płyta zespołu StarGuardMuffin do pobrania na naszej stronie, w którym głównym bohaterem jest uczestnik 3 edycji programu Mam Talent - Kamil Bednarek. Na płycie znajdzie się najbardziej popularny cover Kurt Nilsen - I w wykonaniu Kamila Bednarka, w stylu reggae. Poniżej zamieszczamy spis piosenek które znajdą się na płycie o nazwie Szanuj.

Star Guard Muffin - Dancehall queen
Star Guard Muffin - Kiedy słyszę ten bit
Star Guard Muffin - Dokąd zmierza ten świat
Star Guard Muffin - Ganja trip
Star Guard Muffin - Sometimes
Star Guard Muffin - 1 2 w górę ręce
Star Guard Muffin - I (Kamil Bednarek Mam Talent)
Star Guard Muffin - Nikt o tym nie wie
Star Guard Muffin - Pamiętaj
Star Guard Muffin - O muzyce reggae
Star Guard Muffin - Tears in heaven
Star Guard Muffin - Szanuj (Outro)
Star Guard Muffin - Sgm United

kamil bednarek, starguardmuffin, mam talent

Kamil Bednarek to człowiek, o którym obecnie bardzo dużo się mówi i pisze. Można spokojnie powiedzieć, że stał się sławny. Nie jest politykiem, nie uczestniczył w żadnej aferze. Ma 19 lat i pochodzi z miasta Brzeg. Zamierza wstąpić do szkoły oficerskiej. Dlaczego ten młody człowiek stał się tak popularny?

Pokazał talent. Dosłownie. Dzięki występowi w telewizyjnym show zaprezentował się szerszej publiczności. W pełni wykorzystał szansę, jaką miał na pokazanie się od najlepszej strony. Pokazał, że potrafi śpiewać.

Kamil należy do brzeskiego zespołu Starguardmuffin. Chłopaki (bo w składzie nie ma dziewczyn), w składzie: Szymon Chudy (gitara), Radek Szyszkowski (klawisze), Kuba Wojciechowski (bas), Maciek Pilarz (bębny) i oczywiście Kamil, grają Reggae.
Zespół powstał w kwietniu 2008 roku. Od tamtej pory ma na swoim koncie kilka ważnych udokumentowanych osiągnięć. Zaczęło się od suportu EastWest Rockers, potem był Rock Reggae Festiwal Suport, Wrocławski Festiwal Form Muzycznych Światowid (I miejsce) i Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne w Grodkowie oraz Dni Młodzieży w Dobrym Mieście (I miejsce). W czerwcu tego roku charytatywny koncert w Oleśnie u boku Jareckiego, a następnego dnia zajęcie pierwszego miejsca na festiwalu ZmRock w Nidzicy.

Debiut telewizyjny to, oprócz relacji z koncertów, występ muzyków w Telewizji Silesia w programie Backstage, do którego zapraszani są muzycy. Na występach rytmiczna, żywiołowa muzyka kołysała tłum. Śpiewają o pokoju, miłości, zjednoczeniu. Trafiają do ludzi.

Jestem autorem tych tekstów.Nie ZEZWALAM na ich kopiowanie! Ustawa o ochronie praw autorskich.

A teraz Mam Talent i wykonana przez Kamila piosenka „I” Kurta Nilsena. Widać, że Kamil zupełnie nie był skrępowany publicznością. Zwłaszcza, że było wśród niej sporo jego znajomych. Wybijali mu rytm, klaszcząc, ale w Mam Talent to normalne. W czasie gdy śpiewał, na twarzach jurorów widać było, że są pozytywnie oszołomieni. Kiedy przestał, po kilku oddechach dopiero zaczęli komentować. Kuba Wojewódzki żartował: że „ktoś dosypał do klimatyzacji marihuany”, „ujaraną armię będziemy mieli”, „wiesz jak w czołgu ciężko się sztachnąć?”. Ale widać było, że jest zdecydowanie na tak. Agnieszka Chylińska swoim komentarzem niejednego mogłaby zawstydzić. „Gdybyś ty wiedział, gdzie ty byłeś we mnie swoim głosem. Miałeś w tym głosie wszystko… słońce… męskość”. Kamil uśmiechał się. Został obwołany „Rastamanem w kamaszach”.

Po programie szum. Nagle Internet zaczyna wrzeć. Kamil Bednarek, Kamil Bednarek, Kamil Bednarek… przez jakiś czas najczęściej wyszukiwana osoba w polskim Internecie.

Co dalej? Dalsze występy Starguardmuffin, osobiste i muzyczne plany na przyszłość. W Internecie zespół udostępnił zupełnie za darmo swoje demo do ściągnięcia. Z pewnością po sukcesie w Mam Talent popularność samego Kamila oraz Starguardmuffin zdecydowanie wzrosła. Są dostępni na Facebook’u i Myspace, promują się na nich, zdobywają nowych fanów. W listopadzie zagrają z Jamalem i Afromental w Łodzi. Dalej trzeba śledzić.

Kamil Bednarek - Mam Talent (Eliminacje)

Kamil Bednarek - Mam Talent (Półfinał)

Kurt Nilsen - I

Starguardmuffin - Przyjaciel

Starguardmuffin - Każdego Dnia

Starguardmuffin - Pamiętaj

Starguardmuffin - Raz, Dwa W Górę Ręce

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u