Fani Rihanny zjadą do Łodzi


W grudniu miasto Łódź, a dokładnie łódzka Hala Atlas Arena, musi się przygotować na prawdziwe oblężenie fanów wokalistki Rihanny - jednej z największych i najpopularniejszych muzycznych gwiazd ostatnich czasów.

Artystka po raz trzeci w swojej karierze zagra dla swoich polskich fanów, a tych w naszym kraju przecież nie brakuje.

Poprzednie koncerty w Krakowie w 2007 roku na oraz w warszawskim Torwarze w 2008 roku udowodniły, że Polska kocha Rihannę. Kariera muzyczna piosenkarki nabrała tempa w 2005roku, kiedy to świat ujrzał jej debiutancki album o nazwie „Music od the Sun”.

Świat dosłownie oszalał na punkcie tej młodej, pięknej i niezwykle utalentowanej artystki z Barbadosu. Pierwszy singiel: „Pon de Replay” odniósł prawdziwy sukces. Powtórzyły go też inne hity wokalistki takie jak: „Unfaithul” , „Umbrella” czy „Only girl”.

Od czasu premiery pierwszego krążka Rihanna nagrała jeszcze cztery kolejne albumy. We wrześniu tego roku artystka rusza w głośno zapowiadaną trasę „Loud Tour” i to właśnie w jej ramach odwiedzi w grudniu nasz kraj. Trasa ta promuje jej ostatni album o nazwie „Loud”.

Rihanna ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanym gwiazd na świecie. Bilety na jej koncerty rozchodzą się wyjątkowo szybkim tempie, dlatego najlepiej już dziś zaplanować sobie doskonały prezent na tegoroczne Mikołajki w postaci biletu na grudniowy koncert Rihanny.

Ceny bilety wstępu wahają się od 150 PLN do nawet 1500 PLN. Jednak takiego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u