DODA widziana z nowym chłopakiem!


 

Dorota Doda Rabczewska, to bardzo barwna i przede wszystkim kontrowersyjna postać polskiej sceny muzycznej. Fakt, faktem jest to niezwykle urodziwa piosenkarka, która dysponuje charakterystycznym mocnym wokalem, ale poza tym charakterystyczną sprawą jej ostatnich lat jest to, że zwyczajnie nie potrafi zgrzać miejsca u boku jakiegoś faceta.

Pierwszy jej głośny związek (z bramkarzem, Radkiem Majdanem) rozpadł się kilka lat temu, ale wtedy to Doda powtarzała, że jest silna i czeka na tego jedynego. W mediach aż huczało od plotek na temat potencjalnych chłopaków Dody. Ta natomiast po raz kolejny zaskoczyła wszystkich i związała się z polskim „szatanem”, czyli Adamem „Nergalem” Darskim.

Wokalista jedynego polskiego zespołu robiącego karierę zagranicą, czyli Behemotu twierdził, że to jest właśnie miłość. Ona była, ale na pewno ze strony Doroty. Gdy u Adama stwierdzono białaczkę, Doda rzuciła wszystko i za wszelką cenę pomagała swojemu ukochanemu, który dzień w dzień zaglądał śmierci w oczy.

Po tym wszystkim, Nergal porzucił Dodę. Tak naprawdę robiła ona dobrą minę do złej gry mówić, że „sam szatan z nią nie wytrzymał”. Wbrew swojej kontrowersyjności Doda jest kobieta, która ma uczucia. Ostatnio wiele tabloidów zaczęło łączyć ją już naprawdę z każdym, od piłkarzy po jakiś innych muzyków i nawet modelów.

Sama artystka zaskoczyła wszystkich podczas koncertu „Sabat Czarownic” w Kielcach, gdzie cały wieczór spędziła z choreografem, Błażejem Szychowskim. Czy to kolejna miłość? Czy tylko przyjaźń? Na pewno wyjaśni się to już niebawem. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u