Doda chwilowo bez menadżera


Współpracę z dotychczasową wytwórnią QM Music, która reprezentowała interesy Dody postanowiła zakończyć sama wokalistka. Dorota Rabczewska bez menadżera pozostaje od 29 grudnia 2011 roku. Na stronie internetowej wytwórni pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym poinformowano o decyzji podjętej przez Dodę.

W treści oświadczenia czytamy między innymi: „Uprzejmie informujemy, że z dniem 29.12.2011r. zakończyliśmy współpracę managerską z Dorotą Rabczewską. Bardzo dziękujemy Dodzie za wyjątkowe doświadczenia, szczerze doceniając Jej ogromny talent i niezwykłą osobowość”.

Dotychczasowy menadżment nie pracował z Dodą od zbyt długiego okresu czasu, bowiem Dorota Rabczewska rozpoczęła z nim współpracę w sierpniu 2011 roku, gdy rozstała się z wcześniejszym menadżerem, czyli Jarosławem Burdkiem. Podczas współpracy z QM Music światło dzienne ujrzał m.in. kręcony w Stanach Zjednoczonych teledysk do utworu „XXX”. Wokalistka spędziła także sporo czasu na podpisywaniu płyt „7 pokus głównych” w pewnej sieci sklepów oferującej sprzęt RTV i AGD.

We wrześniu została nominowana do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca. Przypomnijmy, iż pod koniec 2011 roku Dorota Rabczewska podjęła się współpracy z magazynem Maxim jako felietonistka. Co wyniknie z jej kariery publicystycznej? O tym przekonamy się dopiero wkrótce.

Ostatnią płytę „7 pokus głównych” Doda wydała 30 maja 2011 roku. Krążek uzyskał status Platynowej Płyty. Pierwszy album solowy artystka wydała 27 lipca 2007 roku. Nosi on zapadającą w pamięci i wywołującą kontrowersje nazwę „Diamond Bitch”.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u