Artykuły Muzyczne
Energy Mix Vol 24

Przed chwilą ukazała się najnowsza składanka Energy Mix Vol 24 na której znalazło się 18 piosenek. Na składance usłyszymy między innymi takie hity jak Rihanna – S&M, Alexandra Stan - Mr. Saxobeat czy Adele - Rolling In the Deep  a nawet Honey - No One. Jak widać składanka bardzo komercyjna, dużo kawałków z radia.

Pobierz Energy Mix Vol 24 z serwera zippyshare.

Eldo Włodi Pelson - Parias

PARIAS jest projektem w którym występuje trójka warszawskich artystów polskiej sceny hip-hop, a są to Eldo twórca takich kawałków jak Granice, Włodi oraz Pelson czyli ziomki z Molesta Evenement. Płyta która powstanie wspólnie stworzona przez tych artystów ma być jedną z najelpiej wyczekiwanych albumów tego roku.

Pih - Krew, Pot I Łzy

Już wkrótce na rynku ukaże się reedycja jednej z najlepszych płyt w historii polskiego Hip Hopu. Mimo, że drugi solowy album białostockiego rapera Piha w momencie premiery przez wielu został niedoceniony, tak po paru latach zyskał miano „białego kruka” trudno dostępnego nawet na aukcjach kolekcjonerów. W końcu dzięki wytwórni Step Records wszyscy fani Piha będą mogli uzupełnić swoją kolekcją o „Krew, pot i łzy”.

Grube Jointy 2 - Karani Za Nic

Grube Jointy to wyraz sprzeciwu wobec obecnej polityki narkotykowej. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Obecne próby zmiany czyli propozycja warunkowej depenalizacji posiadania niewielkich ilości na własny użytek nie zmienia sytuacji konsumentów w Polsce.

Pobierz Grube Jointy 2 - Karani za Nic

Hemp Gru - Jedność

Najnowsza płyta zespołu z warszawskiego Mokotowa - Hemp Gru nosi nazwę Jedność i jest zapowiedzią trzy częściowej trylogii "Jedność, Lojalność, Braterstwo". Tracklista albumu Jedność zawiera 10 tracków utrzymanych w hip-hopowym tonie w którym znajdziemy takich artystów jak Plauch, Jasiek MBH czy Jr. Stress.

Sprawdź trasę koncertową Jednośc 2011. Obejrzyj teledysk do utworu Jedność.

Strona 14 z 14

Początek « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u