Artykuły Muzyczne
DODA ściąga buty z Beyonce

 

Ostatniej soboty w Kielcach doszło do imprezy, która nazwana została „Zlotem Czarownic”. Swój występ na tej imprezie miał również polska kontrowersja i skandalem w jednym, czyli Doda. 

OPENE’er Festival czas zacząć!

 

Już 30 czerwca w Gdyni na lotnisku Kosakowo odbędzie się długo wyczekiwany koncert, którym jest Open’er Festiwal. Co roku do Gdyni zapraszane są bardzo znani goście, który mają przyciągnąć tysiące fanów z całej Polski. 

Zakopower - „Boso” -> ambitny utwór, czy komercyjna kicha?

 

„Boso”, to tytuł nowego singla góralskiego zespołu Zakopower, który właśnie tym utworem zdobywa serca swoich słuchaczy. Nie zwykle klimatyczny utwór wykorzystujący kulturę góralską to rzecz, którą kupił już bardzo dużo ludzi. Przede wszystkim musimy powiedzieć sobie, że piosenka zespołu Zakopower, jest utworem jest bardzo ambitnym utworem, który w pewien sposób niesie nam przesłanie i pokazuje ważność Boga w naszym życiu. 

Kontrowersyjny Szpak ma dziewczynę!

 

W ostatnich tygodniach bardzo popularnymi są nazwiska na polskiej scenie muzycznej to osoby, które były finalistami programu X Factor realizowanego przez stację tvn. O ile Gienek Loska i Ada Szulc są mniej popularni, to całą śmietankę spija (drugi w tym programie) Michał Szpak. 

Jasło ma dość Szpaka!

 

W ostatnim czasie na naszym rynku muzycznym pojawiło się kilka kontrowersyjnych postaci. Jedną z nich jest finalista programu X Factor, Michał Szpak. Osoba ta zachwyciła nie tylko dość dobrym i charakterystycznym wokalem, ale przede wszystkim kontrowersyjnym stylem i sposobem bycia. 

Upadek Kasi Wilki vs. Upadek Rihany – która bardziej profesjonalna?

 

Jakiś czas temu polska wokalistka, Katarzyna Wilk zaliczyła upadek podczas koncertu na żywo w Top Trendy Festiwal. Oczywiście mimo upadku wykazała się wielkim profesjonalizmem i tym, że potrafiła wstać i dalej śpiewać. Spotkało się to z ogromną aprobatą publiczności. 

Justin Bieber pozazdrościł Majdanowi

 

XXI wiek to jak wszyscy wiemy, wiek, gdzie każdy z gwiazd show-biznesu jest celebrytą na swój sposób. Tak jest w Polsce i tak samo jest zagranicą. Ostatnio bardzo popularną sprawą, wśród osób z świata show-biznesu jest coś takiego jak wydawanie swoich perfum.

DODA widziana z nowym chłopakiem!

 

Dorota Doda Rabczewska, to bardzo barwna i przede wszystkim kontrowersyjna postać polskiej sceny muzycznej. Fakt, faktem jest to niezwykle urodziwa piosenkarka, która dysponuje charakterystycznym mocnym wokalem, ale poza tym charakterystyczną sprawą jej ostatnich lat jest to, że zwyczajnie nie potrafi zgrzać miejsca u boku jakiegoś faceta. 

MBTM 2 - czy będą takie emocje jak w debiucie?

 

Ostatnio na wiosnę stacje telewizyjne dostarczyły nam wiele emocji, ponieważ wypuściły na swoje anteny niesamowite programy muzyczne, które jak się później okazało były strzałem w dziesiątkę. Jednym z takich programów był polsatowski Must Be The Music. 

Enej - Radio Hello - katowanie radiowe jednej piosenki

„Dobryj dień, dobryj dień” to słowa jakimi ostatnimi czasy wiata nas prawie każda osoba, która oglądała pierwszą edycję programu Must Be The Music. Dzieję się tak, ponieważ program ten wygrał zespół Enej z piosenką stworzoną typowo pod radio. 

Pierwsza Dama Polskiego Rocka w Suwałkach!

 

Pierwsza Dama Polskiego Rocka w Suwałkach! Kora zagra w tym 70-tysięcznym mieście już 2 lipca. Nie będzie to jej pierwszy koncert na Suwalszczyźnie, odwiedziła bowiem to miejsce 10 lat temu. 

Sylwia Grzeszczak- „Małe rzeczy” -> hit, czy kit?

 

„Fortepian i ja”- tak o utworach ze swojej nowej płyty mówi Sylwia Grzeszczak.  To młoda, urocza a przede wszystkim uzdolniona artystka. Po udanym duecie z przedstawicielem hip-hopowego światka- Liberem, ta młoda przedstawicielka muzyki popowej rusza z solowym projektem. Zapewne wszyscy pamiętają, bo nie raz nucili i to nie tylko pod nosem, utwory takie jak "Co z nami będzie", "Mijamy się",  czy "Nowe szanse". 

Sukces utworu „Buena”

 

„Buena” to tytuł piosenki promującej najnowszą płytę zespołu Blue Cafe – „DaDa”, której premiera przypadła na 1 kwietnia br. Już od czterech tygodni przebój ten możemy usłyszeć najczęściej ze wszystkich polskich utworów w krajowych stacjach radiowych! Latynoskie rytmy oraz znakomity, energetyczny głos wokalistki - Dominiki Gawędy - okazały się kluczem do sukcesu. 

Rotten Bark na warszawskim Rock In Summer

 

Rotten Bark  to drugi obok Enej słynny zespół polsatowskiego show „Must be the music”. Już 4 lipca br. grupa stanie przed nie lada zadaniem. Mianowicie twórcy hitu „King of the disco” zagrają jako support przed znaną formacją Palamore na „Rock In Summer”, odbywającym się w Parku Sowińskiego w Warszawie. 

Linkin Park szykują nowy album

Grupa Linkin Park to prawdziwi giganci rocka. Mają swoich fanów na całym świecie i na pewno wszystkich ich sympatyków niezmiernie ucieszy fakt, że muzycy znów wejdą do studia! 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u