Artykuły Muzyczne
Nowy singiel grupy Feel!

 

1 lipiec 2011, to data premiery nowego singla grupy Feel. Piotr Kupicha po nagraniu piosenki do filmu Cezarego Pazury, „Weekend” bardzo długo kazał czekać swoim fanom na usłyszenia kolejnej nowości z nowego krążka nad którym cały zespół pracuje. „Cały ten świat” to piosenka wydana nieco w balladowym nastroju. 

HANS SOLO - „8”. Zdecydowanie największe zaskoczenia roku.

 

W przeciągu ostatniego miesiąc na naszym krajowym rynku muzycznym pojawiała się długo oczekiwana płyta Przemysława „Hansa” Frencela z poznańskiej formacji 52Dębiec. Nazwa albumu to „8” i została stworzona za pomocą wydawnictwa MyMusic. 

„Łzy i Potęga” – My Riot - nowy singiel Glacy z Sweet Noise

 

Wokalista i twórca zespołu Sweet Noise, Piotr „Glaca” Mohamed, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i barwnych postaci na polskim rynku muzyki undergroundowej. Przez ostatnie lata pracował w Stanach Zjednoczonych nad nowym projektem, który nazwał My Riot. 

Zaskakujący powrót Edyty Bartosiewicz! Tym razem piosenka do bajki

 

Dziewięć lat czekaliśmy na jej nowe kompozycje. Edyta Bartosiewicz zaszyła się w swoim świecie i nie dopuszczała do niego fanów ani wielbicieli jej muzyki. Nagle postanowiła powrócić i zrobiła to w wielkim stylu! Możemy poszczycić się tym, że to właśnie kompozycja naszej polskiej artystki będzie tłumaczona na różne wersje językowe do filmu „Kubuś i Przyjaciele”. 

Brodka najbardziej pożądana w TV!

 

Do niedawna znana jako 'ta z idola', dziś idolka wielu z nas. Monika Brodka, skromna dziewczyna z Twardorzeczki, nie jest już tą samą nieśmiałą dziewczynką. Poprzednie płyty artystki sprzedawały się dobrze, zaś to co uczyniła teraz przeszło jej i nasze również, najśmielsze oczekiwania. 

Lady Gaga z blond czarynym kokonem na głowie!

 

Lady Gaga, to obecnie chyba najbardziej kontrowersyjna kobieta na światowej scenie muzycznej. Przede wszystkim popularna Lady chce na siebie zwrócić uwagę, żeby poprawić sprzedaż swojej drugiej płyty zatytułowanej „Born This Way”. 

SEVEN FESTIVAL - czas zacząć!

 

Już za 3 dni rusza jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce! SEVEN FESTIVAL music&more zaczyna się w Węgorzewie! Już 7 lipca na Mazurach rozpocznie się jeden z największych koncertów rockowych w całej Polsce. Popularne „Rockowisko” w tym roku będzie kusiło nas samymi wielkimi nazwiskami. 

Nowe - Stare Lady Pank

 

Niby nowa płyta a słucha się jak starych dobrych kawałków. Jakim cudem Lady Pank wydali płytę z premierowymi utworami brzmiącą zupełnie jak poprzednie krążki? Ano takim, że włożyli w nią całe swoje serce i wyszła z tego czysta esencja fajnego rock'n'rolla w znanym nam dobrze stylu małej Lady Pank. 

Edzia Górniak znów zaskoczyła… tym razem „Sen o Warszawie”, a nie hymn…

 

Nagonka na Edytę Górniak stała się już chyba przywilejem mediów. Nieważne gdzie się pojawi, co zrobi a tym bardziej jak zaśpiewa i tak zostanie napiętnowana. Ostatni występ na żywo, tej skądinąd ekscentrycznej gwiazdki znów został zmieszany z błotem przez krytyków. 

Powrót Myslovitz!!! W jakim stylu tym razem?

 

Prawie 6 lat czekaliśmy na nową płytę jednego z najlepszych polskich zespołów. „Nieważne jak wysoko jesteśmy...” to tytuł nowego krążka Myslovitz, dziewiątego w karierze zespołu. Czy brzmią tak jak 5 a może 10 lat temu? W dzisiejszych czasach daje się zauważyć tendencje powrotów do korzeni. 

Michał Wiśniewski tatuuje się z miłości!

 

Mówi się, że jeśli ktoś raz zrobił tatuaż to od tej pory chce więcej i więcej. Czy naprawdę tak jest? Patrząc na poczynania Michała Wiśniewskiego w tej kwestii nie da się zaprzeczyć tej teorii. Kolejna dziewczyna, kolejny tatuaż. Żeby tego było mało, nie pojawił się on tylko i wyłącznie na ciele Michała. 

CASCADA - San Francisco-> materiał na przebój, czy raczej klapa

 

Ileż my to już mieliśmy wakacyjnych songów o San Francisco? Dużo i jeszcze więcej ale jak widać ten temat nie nudzi się muzycznym gwiazdkom. Możemy mniemać, że to miasto to mekka imprezowiczów i tych, którzy nie boją się życia. Począwszy od hippisów, skończywszy na klubowiczach. 

Lady Gaga jurorką w YCD!?

 

Lady Gaga zrobi wszystko by pojawić się na pierwszych stronach gazet lub na ekranach wszystkich telewizorów. To gwiazda, która lubi szokować, prowokować i wzbudzać sensację. Chętnie pojawia się w różnorodnego typu programach. Nieważne, czy są to programy rozrywkowe, wywiady, parodie czy innego stylu widowiska - Gaga chce być wszędzie.

OFF Festival już niedługo!

 

Jeśli lubisz alternatywną muzykę i jesteś z nurtu fanów underground’u powinieneś koniecznie pojawić się na Off Festival. Tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach od 04 do 07 sierpnia w Katowicach. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym festiwalu jest Artur Rojek, wokalista słynnej formacji Myslovitz.

2 nowe single Incubusa! Który lepszy?

 

Zdawało by się, że powinni dorosnąć a oni śpiewają o niedorostkach… teksty Brandona Boyd’a zawsze zachwycały intrygującą prostotą. Wydawałoby się, że używa zwyczajnych stwierdzeń… a jednak, to tylko pozory. Śpiewa o prostych rzeczach w całkiem niełatwy sposób. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u