Podopieczna Sablewskiej z nowym teledyskiem


 

Amerykańska dusza w polskim ciele- tak w skrócie można powiedzieć o muzycznych dokonaniach Toli Szlagowskiej, byłej wokalistki duetu Blog 27. „American dream” tej 18-latki w końcu się spełnił. Tola nigdy nie ukrywała fascynacji zachodem, wiele ze swoich niewielu lat spędziła właśnie w Stanach Zjednoczonych.

Pytanie tylko, czy to co odzwierciedla jej duszę ujmie i złapie za serca polskich słuchaczy?! Najnowsze dokonanie Toli to utwór „Don't Go”, do którego sama napisała tekst i muzykę.

Teledysk nakręcony został w Los Angeles. Nie możemy zarzucić tego, że jest źle zrealizowany a wręcz przeciwnie- widać tam fachową rękę realizatora i dobrą jakość obrazu.

Niestety, dla przeciętnego widza to nie wystarczy. Videoklip powinien opowiadać jakąś historię, ten ukazuje tylko 3-minutowy obraz szarej ulicy i ubranej w podarte łachmany Toli, wystylizowanej na emo, udającej bezdomną, śpiącej na ulicy dziewczyny. Sam utwór jest wystarczająco monotonny a w połączeniu z klipem, staję się podwójnie nudny.

Nowa podopieczna Mai Sablewskiej staje przed nie lada wyzwaniem by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Musi przekonać tych, którzy nie cenili jej za czasów Blog 27 a także zdobyć nowych słuchaczy.

Czy sobie poradzi? Tego dowiemy się zapewne po tym gdy w końcu jej solowy album ujrzy światło dziennie bo na razie po singlu „Don't Go” nie zapowiada się na wielki boom.

Być może jednak znajdzie on swoich wiernych fanów, a może sama wokalistka po nie zbyt dobrym singlu przygotuje dla nas jakieś zaskoczenie na samej płycie?

O tym dowiemy się na pewno już wkrótce. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u