DODA ściąga buty z Beyonce


 

Ostatniej soboty w Kielcach doszło do imprezy, która nazwana została „Zlotem Czarownic”. Swój występ na tej imprezie miał również polska kontrowersja i skandalem w jednym, czyli Doda.

Oczywiście przykuwa do siebie uwagę swoim bardzo ciekawym strojem, który bardzo podobny był do złotej zbroi. Ładnie wyeksponowany dekolt, długie i zgrabne nogi spowodowały, że mało kto wtedy zwrócił uwagę na buty w jakich występowała Doda.

Oczywiście i to był błąd. Doda, wystąpiła bowiem w takich samych butach jakie w swoim teledysku użyła sama Beyonce. „Run the World” to tytuł piosenki, gdzie możemy zobaczyć te bardzo kontrowersyjne bytu, w których kilka dni później na koncercie zaprezentowała się polska wokalistka.

Oczywiście obie korzystały z tego co zaprojektował słynny brytyjski projektant znany z takich nieco odważnych kreacji. Bardzo duże i zszyte z trójkątnych warstw szpilki wywołały burze w Internecie, na temat tego która z artystek była pierwsza i której należą się słowa takie jak plagiat.

Oczywiście, moim zdaniem takie porównania i łapanie sensacji to niezbyt fajna sprawa. Moim zdaniem nie ważne kto jako pierwszy się w tym pokazał, ale ważne, ze nie doszło do tego na tej samej imprezie, a jak już wiemy to Telekamery pokazały nam co się dzieje z kobietami, które kupują te samą sukienkę na te samą imprezę.

Buty, w których występowała Doda i Beyonce na pewno nie nadają się na paradowanie w nich po ulicy, więc nie mamy się o co martwić, że wokalisty spotkają się kiedyś i będą mieć akurat tą samą parę butów.

Ekstrawagancja i kontrowersja w show-biznesie to klucz do osiągnięcia sukcesu więc warto inwestować w tego typu ciuchy.

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u