Białostockie Pozytywne Wibracje


 

22 i 23 lipca dojdzie do długo oczekiwanej kolejnej odsłony czegoś takiego jak Pozytywne Wibracje. Koncert tego typu odbywa się co roku w Białymstoku, gdzie miasto na dwa dni przeradza się w zielono-żółto-czerwoną stolice skąd płyną same pozytywne wibracje.

Moim zdaniem coś takiego jak tego typu koncerty są organizowane przede wszystkim dla ludzi, dlatego uważam, że warto jest zaliczyć taką imprezę. Do wzięcia udziału w koncercie kuszą nas takie gwiazdy jak Seal, Raphael Saadiq, Marcin Nowakowski, Th Phazz, czy Count Basic.

Oczywiście dla znawców tego rodzaju muzyki udział w takim koncercie to istna gratka i sposobność na zobaczenie tych sławnych wykonawców na żywo. Oczywiście każda tego typu impreza dostarcza nam samych pozytywnych wibracji, ale te białostockie są naprawdę wysokim przeżyciem emocjonalnym.

Być może występy takich gwiazd jak Raphael Saadiq kuszą nas i przyciągają do wschodzniej Polski, ale musimy liczyć się z tym, że bilety na ta imprezę mogą nas trochę kosztować.

Dokładnie rzecz ujmując mam na myśli coś takiego jak to, że wydatek około 100 zł za bilet może być rzeczą odpychającą nas od wzięcia udziału w tym wydarzeniu, ale tak naprawdę pieniądze nie powinny się liczyć.

Liczą się pozytywne wibracje i dobra zabawa, a taka możemy mieć tylko podczas wzięcia udziału w tym białostocki koncercie.

Moim zdaniem, białostockie Pozytywne Wibracje to dla nas niebywała szansa na przeżycie czegoś nie zwykłego, co może na bardzo długo zapaść nam w pamięć i co będziemy bardzo miło wspominać za kilka lat. 

przewiń do góry
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu | stat4u